Acil Çeviri Hizmeti

Acil Çeviri Yaptırmanın En Kolay Yolu. 7/24 Acil Çeviri Hizmeti. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al, Acil Çeviri Başlat.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Acil Çeviri İçin Doğru Adrestesiniz

Türkiye’nin profesyonel tercüme bürosu olarak, İstanbul, Ankara, İzmir il fark etmeksizin tüm Türkiye’de acil çeviri ihtiyacınıza cevap vermekteyiz. Acil çevirilerinizde kalite kontrol aşamalarımızı tamamlayarak kaliteli çeviri teslimatı gerçekleştiriyoruz. Dosyanızın hacmi ne olursa olsun, teslimat tarihi talebinize göre dosyanız için hızlı çeviri hizmeti veriyoruz. Uzun dosyalarınız için de acil çeviri hizmeti sunmaktayız. Aynı anda paralel çalışan profesyonel çevirmenlerimizle daha hızlı çeviri teslimatı mümkün. Tek çevirmenle saatte 200 kelime, yani günde 2000 kelime çeviri hizmeti sunmaktayız. Çeviri platformumuz ve çeviri yaptır bağlantımız sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla hem bireysel veya kurumsal çevirilerinizde acil çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Acil Çeviri Yaptırmanın En Hızlı ve En Kolay Yolu

En acil çeviri taleplerinizde anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun, dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizce acil çeviri, Almanca acil çeviri, Rusça acil çeviri, Arapça acil çeviri, Fransızca acil çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde acil çeviri hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak acil çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Ertesi gün gerçekleşecek olan sunumunuz için gece sipariş verebilir, iş görüşmesi için çeviri yaptır üzerinden özgeçmişinizi yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak acil tercüme taleplerinizi karşılamak için 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Acil Tercümede Profesyonel Hizmet

Başta acil İngilizce çeviri ve acil Almanca çeviri olmak üzere tüm dillerde acil çeviri hizmeti alabilirsiniz. Tüm alanlarda, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik makale çevirisi veya sunum çevirisi için çok daha hızlı çeviri deneyimine hazır mısınız? Sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel Çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Aksine çevirilerinizi her zaman çok daha erken teslim etmeye özen göstermekteyiz. Hızlı çeviri hizmetimizde herhangi bir sorun veya destekte en geç bir saat içerisinde müşterilerimize geri dönüş sözü veriyoruz.

ÜÇ ADIMDA ACİL ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Acil çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Acil Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Acil Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Ortalama: 4.8 (Toplam 136 müşteri görüşü)


Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu