Firmalar İçin Tercüme Hizmeti

Firma olarak sıklıkla profesyonel çeviri ihtiyacınız mı var? Her seferinde farklı çevirmenlerle çalışmak yorucu mu oluyor? Çevirileri zamanında teslim alamamaktan mı yakınıyorsunuz?

ANINDA FİYAT HESAPLA

Kurumsal Avantajlarınız

Tüm Çevirilerinize Anında Ulaşın

Aylık Ödeme İmkanı

Kurumsal Platform

Firmanıza Özel Koordinatör

Çevirimvar Avantajlarınız

7/24 Çeviri Takibi

Ücretsiz Revize

Son okuma ve Kalite Kontrol

1 Saat İçerisinde Destek

Tercüme Kalite Garantisi
 • Profesyonel çevirmen kadrosu
 • Kalite kontrol & son okuma
 • Ücretsiz revize
Müşteri Öncelikli Yaklaşım
 • Üye olmadan hizmet
 • Esnek zamanlama seçenekleri
 • Destekte en geç 1 saat prensibi
Çeviri Takip Sistemi
 • 7/24 dosya erişimi
 • Gerçek zamanlı çeviri takibi
 • Anlık değişiklik talebi

Dosyalarınız Bize Emanet

 • Teknik Şartname
 • Ürün Açıklamaları
 • Eğitim Materyalleri
 • Sözleşmeler

Firmalar İçin Doğru Adres

Dünyanın neresinde olursanız olun tercüme hizmetine bir tık uzaktasınız. Yalnızca çeviri hizmeti vermekle kalmıyor aynı zamanda metinlerinizi firma profilinize uygun bir şekilde baştan yaratıyoruz. Kurumsal çeviri yaparken firmanızın yapısını, alanını ve hedef kitlesini göz önünde bulunduruyoruz. Web sitesi çevirilerinde SEO uyumlu kelime seçimleriyle arama motorlarında sizi bir adım yukarı çıkarıyor, ihale süreçlerinde aktif bir şekilde yanınızda yer alarak çevirilerinizde tutarlılık sağlıyoruz. Firma çevirileriniz ve kurumsal çeviri talepleriniz için anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmalara Özel Kurumsal Tercüme Hizmeti

Firmanızın ihtiyaç duyduğu kurumsal çeviri hizmetini aldığınızda şirket profilinize ve bulunduğunuz sektöre uygun terminoloji kullanılmaktadır. Kurumsal çeviri hizmeti; ticari evraklar ve dokumanlar, mali evrak, kullanım kılavuzu, şartname, pazarlama dokümanları, halkla ilişkiler evrakları, sözleşmeler gibi profesyonel metinleri kapsamaktadır. Kurumsal çeviri yaparken firmanızın güvenliğine büyük önem veriyoruz. Kurumsal tercüme kapsamında teknik tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme, lokalizasyon gibi birçok alanda profesyonel çeviri hizmeti için çözüm ortağınız oluyoruz. Online platformumuz sayesinde firmalara özel çeviri hizmetinden yararlanarak proje yönetiminde sizden biri oluyoruz.

KURUMSAL TERCÜME SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, kurumsal çeviri hizmeti ile her tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Çevirimvar online tercüme bürosuna ulaşmak için telefon numaramız 0850 303 48 28 üzerinden bizi arayabilir, eposta atabilir, canlı destek üzerinden bize yazabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Evet, gizlilik sözleşmemiz bulunmaktadır. Belgelerinizin güvenliğini önemsiyoruz ve dosyalarınız çevirmen ve dil uzmanı dışındaki partilerle paylaşılmaz. Bu konuda daha fazla bilgi için Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Veri Gizliliği sayfalarına göz atabilirsiniz.

Evet, kurumsal düzeyde çalıştığımız firmalar için tercüme hizmetinde aylık faturalandırma yapılmaktadır. Özet olarak bir ay boyunca yapılan tüm işleriniz ay sonunda faturalandırılır ve ödemenizi ay sonunda yapabilirsiniz.

Çevirimvar tercüme bürosu olarak alanında uzman tercümanlarla çalışmaktayız. Farklı alanlarda uzman tercümanlarımız bulunmakta; teknik çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri, tıbbi çeviri alanlarında kendilerini kanıtlamış tercümanlarla çalışmaktayız. Çeşitli sektörlerde özelleşmiş tercümanlarımız olduğundan size en uygun tercüman seçimi yapılacağından emin olabilirsiniz.

Kaliteli bir tercüme ve müşteri memnuniyeti Çevirimvar çeviri bürosu olarak en büyük önceliğimizdir. Tercüme kalitemizi görebilmeniz için deneme çevirisi hizmeti veriyoruz. Eğer tercüme hizmetinin sonunda tercüme hizmetinden memnun kalmazsanız ek ücret istemeden revize hizmeti vermekteyiz.

Tercüme kalitemizden emin olabilmeniz için deneme çevirisi hizmeti sunmaktayız. İlk çevirinize özel dosyanızın bir kısmını önceden ücretsiz olarak çevirerek tercüme kalitemizi görebilmeniz mümkün.

Canlı Destek