Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel tercüme fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Tercümanlar
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Tercüme Durum Takibi
Tercüme Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

7/24 Tercüme Hizmeti

Tercüme yönetim sistemimiz sayesinde Ankara tercüme büromuzda dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Hangi dilde olursa olsun web sitemiz üzerinden 7/24 sipariş verebilir, tercüme sürecinizi takip edebilirsiniz. Türkiye’nin çeviri merkezi olma hedefiyle yola çıkan Çevirimvar Ankara’daki tercüme büronuz. Ankara tercüme bürosu olarak yeminli tercüme hizmeti de sunan Çevirimvar, Ankara’nın yanı sıra tüm Türkiye’den sipariş alabilmektedir. Ankara tercüme bürosu olarak çalışma saatlerimizi esnek tutuyor, hangi ilde olursanız olun anında size ulaşıyoruz.

Profesyonel bir süreç ve müşteri memnuniyeti en büyük önceliklerimizdendir. Uzman tercüman takımımız memnuniyetiniz için uğraşmaktadır. Ankara’nın tercüme bürosu olarak doğru ve kaliteli tercüme için, akıcı tercüme için ve hızlı tercüme için uğraşmaktayız. Mail yoluyla, telefon yoluyla ya da canlı yardım hizmetimizi kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilir ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Ankara’da Yeminli Tercüme Hizmeti

Yeminli tercüme için de anında fiyat teklifi alabileceğiniz gibi, herhangi bir form doldurmanıza veya üyelik işlemi yaptırmanıza da gerek yok. Ücretsiz anında tercüme fiyatı alarak sipariş verebilirsiniz. Yeminli çeviriniz herhangi bir ekstra ücret olmaksızın yapılmaktadır. Güvenilir ve kaliteli tercüme için Ankara tercüme bürosu Çevirimvar’dan fiyat alarak uygun paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Çevirinin uzmanlık gerektirdiği ve her dil bilenin çevirmen olamayacağı prensibiyle Ankara tercüme bürosu olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam ediyoruz.

Çankaya, Hacettepe, Ümitköy, Bilkent, Kızılay, Bahçelievler, Keçiören, Yenimahalle, Bahçelievler, Ostim...

Çevirimvar, Ankara tercüme bürosu olarak profesyonel tercüme hizmeti sunuyor. Ankara tercüme bürosu Çevirimvar sayesinde tercümeniz için Ankara veya başka bir şehirde tercüme bürosu arayışı içerisine girmenize gerek yok. Ankara'daki tercüme işleriniz için tercüme bürosu arayışınız son buluyor. Başta İngilizce tercüme ve Almanca tercüme olmak üzere, İspanyolca, Arapça, Rusça ve Fransızca gibi birçok farklı dil çiftinde kaliteli tercüme hizmeti sunuyoruz. Ankara tercüme bürosu Çevirimvar medikal tercüme, hukuk tercümesi, akademik tercüme, teknik tercüme gibi birçok alanda profesyonel çevirmenlerle çalışarak Ankara’da tercüme bürosu için en kolay adres. Ankara'nın hangi noktasında olursanız olun, Yenimahalle, Çankaya, Hacettepe, Ümitköy, Bilkent Kızılay, Bahçelievler, Çankaya... Çevirimvar ile anında fiyat teklifi alıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA TERCÜMENİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Tercümenizin durumunu, tercüme takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA
İlk kez internet üzerinden online çeviri hizmeti sunan bir tercüme bürosu ile çalıştım. Ayrıca sizi değerlendirdiğimiz için indirim kuponu sunmanız çok hoş.
Gelenekselin biraz dışında ama kredi kartıyla ödeme kolaylığı ve hızlı çeviri olması nedeniyle Ankara’da çıkıp bir tercüme bürosu aramanıza gerek kalmıyor.
Ankara’da tercüme bürosu ararken internette size rastladığım için işlerim çok daha kolay halloldu. Yeminli çeviri gerektiğinde bundan böyle kapı kapı gezmeyeceğim.
Ankara’da tercüme bürosu aramayın derim. Hem çok ilgililer, hem de işlerini doğru yapıyorlar. Bu kadar iyi hizmet almayı açıkçası beklemiyordum. Elinize sağlık.

Tercüme Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Tercümeniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Çevirimvar
4.8 (37 opiniones)

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek