Türkiye'nin ISO Kalite Sertifikalı İlk ve Tek Online Tercüme Bürosu

Çevirimvar, müşterilerine sunduğu kaliteli çeviri hizmetini dört farklı ISO Kalite Belgesi ile kanıtlamış olmakla beraber, bu yüksek kaliteyi sürdürülebilir olarak devam ettirme politikası izlemektedir.

ISO Sertifikalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Yüksek Tercüme Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini nihai amaç edinmiş olan Çevirimvar, müşterilerimizin bağımsız Google değerlendirmeleri aracılığı ile kalite standartlarını en yüksek noktaya taşımayı hedefliyor.

Müşteri İlişkilerinde Şeffaflık

Çevrilmesini istediğiniz metin hangi formatta olursa olsun ilk olarak elinizdeki metni yükleyerek hızlı çeviri işleminizi başlatın. Onayınızla birlikte çevirinize başlanır ve size sunulan teslimat tarihine kadar tarafınıza gönderilir. Bu süre zarfında çeviriniz hangi aşamada çeviri takip sistemimiz sayesinde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı destek veya telefon üzerinden bize ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Yaşadığınız Olumsuz Tecrübelerin Farkındayız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tercüme hizmeti sunuyoruz. Bu hedef doğrultusunda ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi kalite standartlarına uygun olarak başta İngilizce çeviri ve Almanca çeviri olmak üzere, tüm alanlarda Çevirimvar'ı deneyin. Resmi belgeleriniz için yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde uygun tercüme fiyat ve teslimat bilgisi
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın
ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek