Çevirimvar ile Kalite Tercüme İçin Bir Sebebiniz Daha Var: Türk Telekom'lulara Özel %20 İndirim!

Türk Telekom Müşterileri, Yüksek Kalite Tercüme Hizmetinden Şimdi Daha Uygun Fiyatlara Faydalanıyor. Detaylı Bilgi İçin Türk Telekom'u Ziyaret Edebilirsiniz. %20 İndirimden Faydalanmak İçin Tek yapmanız Gereken CEVIRIMVAR TCKN yazarak 6262'ye Göndermeniz.

Türk Telekom Çevirimvar


Müşteri şeffaflığı

Müşteri İlişkilerinde Şeffaflık Önceliğimiz

Çevrilmesini istediğiniz metin hangi formatta olursa olsun ilk olarak elinizdeki metni yükleyerek profesyonel çeviri işleminizi başlatın. Onayınızla birlikte çevirinize başlanır ve size sunulan teslimat tarihine kadar tarafınıza gönderilir. Bu süre zarfında çeviriniz hangi aşamada çeviri takip sistemimiz sayesinde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı destek üzerinden bize ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Yaşadığınız Olumsuz Tecrübelerin Bilincindeyiz

Profesyonel çeviri demek her zaman birebir çeviri demek değildir. Her alana özgü kullanılması gereken terimler mevcuttur. Çeviri kalitesi bizim birinci önceliğimiz çünkü biliyoruz ki, sizler bizim en iyi referanslarımızsınız. Online tercüme bürosu olarak Çevirimvar’ın sunduğu güvenilir ve profesyonel çeviri hizmetinden faydalanmak için siparişinizi 3 kolay adımda tamamlayabilirsiniz.

Olumsuz tecrübeler
Müşteri odaklı hizmet

Hızlı Sorun Çözümü & Müşteri Odaklı Yaklaşım

Acil çeviri taleplerinizi dikkate alıyoruz. Teslimat tarihi konusunda müşterilerimiz her zaman mutlu geri bildirimlerde bulunuyorlar. Dosyanızın çevirisinde herhangi bir gecikme hiçbir zaman yaşanmamaktadır. Başta İngilizce çeviri ve Almanca çeviri olmak üzere, tüm alanlarda Çevirimvar'ı deneyin.

Sizin için Doğru Adres

Çevirimvar sizin için en doğru tercüme bürosu. Dürüstlük ilkesinin kazançtan önce geldiği inancındayız. Uzmanlık alanımıza uygun olmayan veya zamanında teslimatını gerçekleştiremeyeceğimizi düşündüğümüz durumlarda bunu siz müşterilerimizle açıkça paylaşıyoruz. Çevirimvar, çeviri bürosu ihtiyacınızı, internet üzerinden profesyonel ve kaliteli olarak size sunmayı hedeflemektedir.

Dürüstlük ilkesi
Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Google Play Çevirimvar Android Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu