Yaptığınız çeviri, gerek terimler olsun, gerek akıcılığı olsun gerçekten çok güzel, ama ben özellikle anlayışınız ve ilginiz için teşekkür etmek istiyorum.
Çeviri için ilk kez internetten faydalandım. Hemen geri dönüşünüz, üstelik belirtilen tarihten önce çeviriyi göndermeniz beni çok mutlu etti. Böyle güvenilir bir siteyle ne kadar doğru bir tercih yaptığımı görmek de ayrı bir sevinç.
Uzmanlık gerektiren yazılar olunca çeviri yapan bulmak pek kolay olmuyor. Çeviriler tam doğru anlamlarını vermediği için bu sefer bizim açımızdan sorun çıkıyor. Sizin bu anlamda çevirileriniz, ilginiz ve sistemli çalışmanız gayet güzel.
İşlerini güzel yapıyorlar. İlgilendiler ve kısa sürede teslim ettiler. Yine işim düşerse aklımdaki tek yer. Akademik camiaya tavsiye ederim.
Müşteri şeffaflığı

Müşteri İlişkilerinde Şeffaflık Önceliğimiz

Çevrilmesini istediğiniz metin hangi formatta olursa olsun ilk olarak elinizdeki metni yükleyerek profesyonel çeviri işleminizi başlatın. Onayınızla birlikte çevirinize başlanır ve size sunulan teslimat tarihine kadar tarafınıza gönderilir. Bu süre zarfında çeviriniz hangi aşamada çeviri takip sistemimiz sayesinde görebilirsiniz. Bunun yanı sıra canlı destek üzerinden bize ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Yaşadığınız Olumsuz Tecrübelerin Bilincindeyiz

Profesyonel çeviri demek her zaman birebir çeviri demek değildir. Her alana özgü kullanılması gereken terimler mevcuttur. Çeviri kalitesi bizim birinci önceliğimiz çünkü biliyoruz ki, sizler bizim en iyi referanslarımızsınız. Online tercüme bürosu olarak Çevirimvar’ın sunduğu güvenilir ve profesyonel çeviri hizmetinden faydalanmak için siparişinizi 3 kolay adımda tamamlayabilirsiniz.

Olumsuz tecrübeler
Müşteri odaklı hizmet

Hızlı Sorun Çözümü & Müşteri Odaklı Yaklaşım

Acil çeviri taleplerinizi dikkate alıyoruz. Teslimat tarihi konusunda müşterilerimiz her zaman mutlu geri bildirimlerde bulunuyorlar. Dosyanızın çevirisinde herhangi bir gecikme hiçbir zaman yaşanmamaktadır. Başta İngilizce çeviri ve Almanca çeviri olmak üzere, tüm alanlarda Çevirimvar'ı deneyin.

Sizin için Doğru Adres

Çevirimvar sizin için en doğru tercüme bürosu. Dürüstlük ilkesinin kazançtan önce geldiği inancındayız. Uzmanlık alanımıza uygun olmayan veya zamanında teslimatını gerçekleştiremeyeceğimizi düşündüğümüz durumlarda bunu siz müşterilerimizle açıkça paylaşıyoruz. Çevirimvar, çeviri bürosu ihtiyacınızı, internet üzerinden profesyonel ve kaliteli olarak size sunmayı hedeflemektedir.

Dürüstlük ilkesi