Whatsapp Yazışma Tercümesi

Çevirimvar Online Tercüme Bürosunu kullanarak Whatsapp yazışmalarınızın çevirisini yaptırın

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Whatsapp Yazışma Tercümesi Nedir?

Whatsapp yazışmaları bir durumu kanıtlamak için sunulabilecek materyallerden biridir. Bu sebeple Whatsapp yazışma tercümesi önem arz etmektedir. Sosyal medyanın hayatımızda önemli bir yer tutmasıyla birlikte hukuk sistemleri de bir nevi geriden gelerek yeni değişikliklere uyum sağlar. Bu anlamda gerek Whatsapp, Telegram gibi kişisel mesajlaşma uygulamaları gerekse Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medya siteleri hem kanıt olarak kullanılabilmeleri sebebiyle hem de hakaret, tehdit gibi suçların işlenme medyumu olabilmeleri sebebiyle, denklemin iki kısmında da yer alırlar.

Whatsapp yazışmalarının bir kanıt olarak sunulabileceği başlıca kısımlara örnek olarak, nişanlılık vizesi başvurusu verilebilir. Örneğin ABD Büyükelçiliği nişanlılık vizesi başvurularında nişanlılığın kanıtı olarak farklı belgeler talep edebilmektedir. Tabi bu belgeler yabancı bir birime sunulacağı için çevirilerinin yapılması gereklidir. Bu sebeple Whatsapp yazışma tercümesi önemli bir aşamadır. Her ne kadar yaygın olan bir kişisel mesajlaşma uygulaması olduğu için Whatsapp uygulamasını örnek olarak vermiş olsak da Telegram veya Facebook, Instagram, Tinder gibi platformların mesajlaşma kısımları da bu kanıtlama sürecinin bir parçası olabilir.

Yazışmaların Tercümeleri Neden Gereklidir?

Genellikle yabancı bir ülkeye yapılan göçte, aile birleşimi kapsamında sunulan bu belgelerin çevirilerinin yapılması gereklidir. Çevirimvar Online Tercüme Bürosunu tercih ederek Whatsapp yazışma tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve daha pek çok dilde çeviri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel çevirmen kadrosuyla Çevirimvar Whatsapp yazışma çevirilerinizin yapılmasını sağlayacaktır. Çevirilerinizi yaptırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bulunan “çeviri yaptır” butonunu kullanarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz çevrilmesini istediğiniz belgelerinizi e-posta yoluyla da iletebilirsiniz. Whatsapp ve benzeri uygulamalardaki karşı tarafla yapılan yazışmalar kişisel pek çok verinizi içerebilir. Bu sebeple Çevirimvar Tercüme Bürosu aracılığıyla yapacağınız çevirileriniz tamamen gizlilik prensibine göre yapılacaktır.

Çevirimvar Whatsapp Yazışma Çevirisi

Genellikle yurt dışına gönderim amacıyla talep edilen Whatsapp yazışma tercümesi için Çevirimvar Tercüme Bürosunu tercih edebilirsiniz. Profesyonel çevirmen kadrosuyla Çevirimvar Online Tercüme Bürosu, size hızlı ve kaliteli çeviri hizmetini sunacaktır. Belgelerinizi kolayca yükleyebileceğiniz ve anında teslimat ve fiyat bilgisi alabileceğiniz bir ara yüze sahip olan Çevirimvar, internet üzerinden hızlı ve güvenilir çeviriye ulaşmanızı sağlar. Böylece büroya gelmek yerine online olarak tercümelerinizi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz çevirileriniz tarafınıza kargo ile de gönderilecektir. Ayrıca sitemiz üzerinden süreci de takip edebilirsiniz. Online çeviri takip sistemi sayesinde çevirinin ne kadarının tamamlandığını ve hangi aşamada olduğu bilgisine günün her saati ulaşabilirsiniz. Çeviri siparişinizi üç adımda kolayca tamamlayabilirsiniz. Sisteme girip belgelerinizi yüklemenizle birlikte ikinci ekranda size teslimat tarihi ve anında fiyat teklifi sunulacaktır. Bu aşamada ihtiyacınıza göre hızlı teslimat ve noter seçeneklerini de seçebilirsiniz. Sonrasında “çeviriyi başlat” butonunu kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek