Teknik Katalog Tercümesi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Katalog Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Katalog Çevirisi Nedir?

Teknik katalog çevirisi, oldukça detaylı çalışma süreci gerektiren bir süreç olup Çevirimvar profesyonel çeviri ekibi tarafından güvenilir olarak tamamlanır. Alanda belli bir uzmanlık gerektiren, terminoloji sebebi ile yanlışlıkların oluşabileceği ve orijinal metinden kopmaların sıkça yaşanabileceği teknik katalog çevirisini Çevirimvar tercüme bürosu olarak kaliteli çeviri şartlarını yerine getirerek yapıyoruz. Dünya’nın her yerinden büyük bir kolaylıkla Çevirimvar çeviri bürosuna ulaşabilirsiniz.

Teknik çeviri genel anlamı ile kullanım kılavuzları, broşür, katalog gibi açıklayıcı içerikte olur. Küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, iş araç gereçleri, proje tanıtımları gibi durumlarda da gerekli olabilir. Elektronik sektörü, otomotiv sektörü, sağlık sektörü, inşaat sektörü, reklam sektörü, akademik alan gibi birçok alanda gerekli olabilecek teknik katalog çevirisini, her bir alanda yıllarca tecrübesi olan çevirmenlerimizle sürdürürüz. Teknik katalog çevirisinde, kaynak dilde verilen tanıtım içeriğini aynen koruyarak hedef dile aktarırız.

Çevirimvar’ın Çevirilerdeki Profesyonel Yaklaşımı

Teknik katalog çevirisinde başarının anahtarı, projeyi doğru analiz ederek konusunda uzman, teknik terminolojiye hâkim tercümanlarla çalışmaktır. Çevirimvar çeviri şirketi olarak, teknik katalog çevirisi hizmetimizi de her alanda olduğu gibi güvenilir olarak sağlıyoruz. Müşteri gizliliğini ihlal etmeden, sizleri memnun edecek teknik katalog çevirisi sonucu hedefliyoruz.

Güvenilir Çeviri Ofisi

Her dil ve her konuda ticari, teknik, tıbbi, hukuki ve akademik çevirilerinizi hedeflenen dile uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından çevirerek gerekli durumlarda hızlı çeviri ve yeminli çeviri sağlarız. Çevirimvar olarak, teknik katalog çevirisi için dosyalarınızı istediğiniz formatta Word, PDF, JPG olarak bizlere ulaştırarak uygun fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknik Katalog Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek