Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çeviri piyasasına hakimiyetimiz ve profesyonel çeviri alanında deneyimimiz dahilinde olan oyun çevirisi hizmetimizden en kaliteli sonucu alacak şekilde faydalanmak için tercüme bürosu Çevirimvar’a nerede olursanız olun internet üzerinden ulaşın. Oyun çevirisi hizmetimizle, gelişen ve değişen koşullara ayak uydurarak ve bu konuda her yeniliği takip ederek siz müşterilerimizi sonuçtan memnun edeceğimizden emin olun.

Oyun Çevirisi Alanı

Bilgisayarların ve telefonların günlük hayatımızda hızla gelişen teknoloji sonucu yer alması, boş zamanların vazgeçilmezi olan oyun sektöründe de muazzam ölçüde büyüme meydana getirmiştir. Oyun çevirisine duyulan ihtiyaç da bu doğrultuda artmıştır. Oyun çevirisi denildiğinde yalnızca çeviri hizmeti beklentiniz olmaması gerekir. Oyun çevirisi demek yerelleştirme demektir. Kaynak metindeki ifadelerin doğru bir şekilde hedef dile yansıtılmaması durumunda oyuncular ilgisini kaybedebilir. Örneğin, “oyun bitti” yerine, “tekrar dene” ifadesinin kullanımı bile büyük fark yaratacaktır. Futboldan yarış oyunlarına, FPS oyunlarından strateji oyunlarına kadar çok çeşitli alanlarda oyunların piyasaya sürülüyor olması, oyun çevirisi alanını da kendi içinde büyütmüştür. Her çeşit bilgi ve ilgi alanı içeren oyunları sizler için oyun çevirisi hizmetimiz adı altında gizlilik kurallarını ihlal etmeden çeviriyoruz. Kurumsal veya bireysel ihtiyaç alanlarınızda, oyun çevirisi hizmeti alabilmeniz ve güvenilir çeviriden yararlanmanız için uzman ekibimiz bize ulaşmanızı bekliyor.

Acil Oyun Çevirisi İsteğiniz

Özellikle mobil oyunların sayısındaki artış ve her yaştan kesimin gösterdiği aşırı ilgi genellikle yabancı dilde hazırlanan ve Türkçe dil desteğinin bulunmadığı bu oyunlarda oyun çevirisi ihtiyacı doğurmakta. Oyun çevirisi denildiğinde bunun tıp alanında uzman bir çevirmen tarafından tıp çevirisi gibi yapılamayacağını benimseyerek oyun yerelleştirmesi gerçekleştirilmektedir. Oyun çevirisi bu ihtiyacı karşılar ve profesyonellikle çevirilerinizi yürüten çevirmenlerimiz oyunları orijinaline birebir uygun çevirir. Oyun çevirisi ihtiyacınız kısa bir zaman diliminde karşılanmalı ise, sizlere Çevirimvar çeviri bürosu olarak hızlı çeviri seçeneği sunuyoruz. Oyun çevirisi istediğiniz oyunu mobil oyunlar da dahil olmak üzere bize hemen ulaştırın ve uygun fiyat seçeneklerimizle en kısa sürede size geri dönüş yapalım.

Güvenilir Oyun Çevirisi

Türü gereği birçok oyun tarihsel konular gibi birçok farklı konuları işlediği ve bu konularda oyuncuya bilgi vermesi gerektiği için bazı metinler biraz daha uzun olabilir. Mobil veya aplikasyon tercümesi de oyun tercümesi kategorileri arasındadır. Bu gibi teknik ve oldukça önemli detaylarda tecrübeli olan Çevirimvar ekibi ile güvenilir bir oyun çevirisi hizmeti sonucu alacaksınız. Herhangi bir eksik veya yanlış anlam veren hedef metin içeriği olmadan kaliteli çeviri kapsamında oyun çevirisi alanında fiyat teklifi için hemen bizi arayın.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Oyun Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek