Dijital Tercüme

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Kelimelerin anlamlarının farklı dil çiftlerinde aktarılması veya çevrilmesi konusunda profesyonel çeviri hizmetini her alana ve her lokasyona sunan çeviri merkezi Çevirimvar, dijital tercüme hizmeti ile de müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Film, alt yazı ve videolarınız için dijital çeviri hizmeti veren Çevirimvar, metinlerinizi profesyonel standartlara uygun olarak tercüme etmektedir. Dijital tercüme, farklı özellikleri de barındırdığından dolayı, oldukça zahmetli bir çeviri türüdür. Farklı dillerde çevirilen yabancı filmler için DVD tercümesi ya da VCD formatlı filmler için zaruri olan sesli metin çevirileri gibi ekstraları olan dijital tercüme, sizi kesinlikle uzman bir tercüman bürosundan hizmet almaya zorunlu kılmaktadır. Neredeyse tüm dünya dillerinde çeviri hizmeti veren Çevirimvar, dijital tercüme siparişleriniz için İspanyolca çeviri hizmeti de vererek, rakiplerini geride bırakmaktadır.

Dijital Tercüme Hizmeti Almanın En Kolay Yolu

Çevirimvar tercüme bürosu tarafından dijital tercüme hizmeti almak için önünüzde halletmeniz gereken yoğun işler bulunmamaktadır. Yalnızca üç kolay adımda dijital tercüme siparişi alan Çevirimvar, çeviri takip numarası da vererek, müşterilerini telefon başında bekletmekten kaçınmaktadır. Siz de, ofisinizden ya da evinizden kahvenizi yudumlayarak, kolay dijital tercüme siparişi vermek istiyorsanız Çevirimvar tercüme bürosu tek güvenilir adrestir. Ayrıca, İspanyolca dijital tercüme seçeneği ile de rakiplerine fark atan Çevirimvar, çeviri hizmeti almanın en kolay yolu olmada rakiplerini bu platformdan elemektedir.

En Uygun Fiyat Garantisi ile Dijital Tercüme

Dijital çeviri yoğun ilgi gören çeviri türlerinden olduğundan dolayı, çeviri piyasasında oldukça farklı ücret teklif edenler vardır. Çevirimvar çeviri merkezi, revize hizmeti ve yeminli çeviri hizmeti gibi hizmetlerden ekstra ücret almayarak, fiyat garantisi politikasını da kanıtlamaktadır. Hesaplı dijital tercüme hizmeti dışında, dijital tercüme hizmetinde olması gereken hem metin hem de film için, iki dil arasındaki sekanslar doğru olarak yapıldığından dolayı, kalitede de birinciliği üstlenmektedir.

Dijital Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek