Tercüme Bürosu Ostim

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Profesyonel Çeviri Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

17 temel sektör, on binlerce ürün ve 5 binden fazla işletmesi ile Türkiye’nin en büyük dünyanın ise sayısı sanayi kentlerinden biri olan Ostim bölgesi için, Ostim tercüme bürosu, tercüme hizmeti ihtiyacı için yeni bir soluk getirmiştir. Akademik tercüme, medikal tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, web sitesi tercümesi ve özellikle de teknik tercüme hizmeti sunan Ostim tercüme bürosu sayesinde profesyonel tercüme hizmeti almak artık hem daha pratik hem daha kolay. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren Ostim tercüme bürosu, müşterilerine üç kolay adımda tercüme siparişi oluşturma imkânı sunmaktadır. Özellikle de ithal mal ticareti yapan sanayiciler için oldukça kritik olan teknik tercüme hizmeti için yoğun olarak tercüme siparişi alan Ostim tercüme bürosu, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Profesyonel Tercüme Hizmeti

Her tercüme için profesyonel tercüme hizmeti sunan Ostim tercüme bürosu bünyesinde, her alana özel tercüman ataması sistemi ile çalışılmaktadır. Öyle ki, teknik alanda deneyimli bir tercümanın aynı başarıyı tıbbi tercümede gösteremeyeceğine inanan Ostim tercüme bürosu yetkilileri, alana özel tercüman atamasına oldukça önem vermektedir. Ayrıca her tercüme siparişini kalite kontrol denetimine sokan Ostim tercüme bürosu, müşterilerine her daim eksiksiz ve hatasız tercüme siparişleri teslim etmektedir. Böylece rahatlıkla profesyonel işlerinizi teslim edebileceğiniz Ostim tercüme bürosu, aynı zamanda hızlı tercüme hizmeti ile de hiçbir teslimat tarihinizde sizi yarı yolda bırakmamaktadır.

ISO Kalite Belgeli Tercüme Bürosu

Geleneksel tercüme hizmetinin yerini tamamen online tercüme hizmetinin alması ile birlikte, artan tercüme platformu sayısı müşteriler arasında seçim yapmayı zorlaştırmıştır. Bu durumun farkında olarak Ostim tercüme bürosu, gerek müşteri değerlendirmeleri bölümü gerekse ISO kalite belgeleri ile müşterilerine somut deliller sunarak, alacakları kaliteli tercüme hizmetinin garantisini önceden vermektedir. Başta sanayide çalışanlar olmak üzere diğer tüm herkes için yeminli tercüme hizmeti de sunan Ostim tercüme bürosu, her tercüme hizmetini o alanda uzman ve deneyimli tercümanlar tarafından sunmaktadır. Siz de Çevirimvar Ostim tercüme bürosu websitesini ziyaret edebilir, detaylı sorularınız varsa herhangi bir yetkiliden bilgi alabilirsiniz.

Ostim Tercüme Bürosu Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek