İmza Beyannamesi Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle İmza Beyannamesi Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

İmza beyannamesi noterlik dairesinden alınan ve ücret karşılığında verilen bir belgedir. Gerekli noter ücreti yatırılmazsa imza beyannamesi çıkaramazsınız. Aynı zamanda imza beyannamesi çıkarmak için notere giderken mutlaka nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmanız gerekir. Okuma yazma bilmeyen bireylerin en az iki şahit ile noter huzuruna çıkması gerekir. Noterler imza beyannamesi konusunda katı politikalar izler, zira imza beyannamesi istismara açık bir evraktır ve kişinin veya kurumun bütün varlığını kaybetmesiyle dahi sonuçlanabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek üçün mutlaka kısıtlı bir süre geçerli olacak biçimde çıkarılmalı ve bu belgenin üstünde açıkça belirtilmelidir.

Türk Dil Kurumunun sözlüğüne göre beyanname kelimesi “Bir kimsenin resmî bir kuruluşa herhangi bir durumu bildirmek için verdiği çizelge, bildirge” anlamı taşır. İmza beyannamesi de bir birey veya kurumun resmi işlerini yürütme yetkisi bir başka birey veya kuruma aktarılabilmesi için düzenlenen bir belgedir. Bu belge resmi bir evraktır ve yasalarca tanınan bir delil olarak kullanılabilir. İmza beyannamesi aynı zamanda imza sirküsü adıyla da bilinir. Hem şirketler için hem de bireysel kullanımda önemli ve dikkatle hazırlanması gereken bir belgedir.

İmza beyannamesi veya imza sirküsü kapsamı nedeniyle tehlikeli olabileceğinden kişi veya kurumların haklarını korumak adına büyük titizlikle hazırlanır. Bu sebepten ötürü belgenin hazırlık aşamasında gösterilen titizlik bu belgenin çevirisi söz konusu olduğunda da gösterilmelidir. İmza beyannamesi çevirisi kesinlikle profesyonel ve tecrübeli çevirmenler tarafından yapılmalıdır. İmza beyannamesi çevirisi işinizi yürütmesi için bir tercümanlık bürosuna veya online hizmet veren güvenilir ve profesyonel çeviri sitelerine başvurabilirsiniz. İmza beyannamesi çevirisinde çevirmenin bu alanda tecrübeli ve yetkin olması çok önemlidir, çünkü bu belgede yapılabilecek hatalar büyük sonuçlar doğurabilir. İleride haksızlığa uğramamak ve mağdur olmamak için imza beyannamesi düzenlenirken ve çevrilirken büyük özen gösterilmesi gerekir.

İmza Beyannamesi Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek