Reklam Sektörü İçin Tercüme Hizmeti

Reklam tercümesi, reklam amacıyla hazırlanmış görsel veya yazılı metinler üzerinde çeviri yapılmasıdır. Akademik çeviriye göre farkı ise reklam çevirisi metinleri genel olarak daha kısa olsalar da amaç tam karşılığını bulmak ya da aynı hissiyatı yaratabilmektir. Amaç orijinalliği korumak olduğundan dolayı, reklam çevirisi yapmak çok daha fazla emek ve vakit gerektirmektedir. Bu uzmanlık ve hızlı çeviri hizmeti gerektiren alan, hata yapıldığı takdirde maddi ve manevi telafi edilemez kayıplara yol açmaktadır. Bu sebeple reklam çevirisi, belirli kurallar çerçevesinde yeminli çeviri yapan güvenilir profesyonel tercüme bürosu Çevirimvar tarafından yapıldığı takdirde hata olasılığı ortadan kaybolmaktadır.

Reklam Çevirisi Alanları

Reklam çevirisine farklı alanlarda ihtiyaç duyulabilmektedir. Günümüzde web sitelerinin rekabet ortamı çok zorlu olduğundan, web sitelerinin farklı dillerde hazırlanması yurtiçi ve yurtdışı ulaşılabilirlik oranını arttırıp şirketlerin öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Çevirimvar, reklam tercümesi için büyük rağbet görmektedir. Dahası, kötü yapılmış bir reklam çevirisi doğrudan olarak başarısızlığı beraberinde getirmektedir. Bu kritik durumda, web sitesi reklam tercümesi profesyonel ve güvenilir çeviri hizmeti veren Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu tarafından yapıldığı takdirde bu riskler oradan kalkmaktadır.

Ürün ticareti yapan şirketler ürünlerini pazarlayabilmek için web sitelerini veya sosyal medyayı kullanmaktadırlar. Bunun haricinde afiş tercümesi veya broşür çevirisi tercih edenleri de mevcuttur. Fakat şirketlerin yapmak istedikleri bu reklam yolları tek bir dille sınırlandırılırsa müşteri portföyü sınırlanmaktadır. Daha global bir kitleye ulaşabilmek için reklam çevirisi yöntemine başvurmaktadırlar. Profesyonel ekibi ile en iyi fiyat garantisi veren hızlı ve güvenilir tercüme bürosu Çevirimvar ürün tanıtımı reklam tercümesi alanında da yoğun ilgi görmektedir.

Turizm sektörü açısından uluslararası müşteri büyük rol oynamaktadır. Uluslararası müşterilere hitap etmek ve onları etkilemek için de reklam olmazsa olmazların arasındadır. Bu sebepten dolayı, reklam tercümesi turizm sektörünün kilometre taşıdır. Farklı dillerde yapılan profesyonel ve kaliteli reklam tercümesi işletme sahibini kara geçirse de profesyonellikten ve gerçeğinden uzak bir reklam tercümesi ciddi anlamda zarar vermektedir. Bu sebepten, turizm işletmelerinin yabancı dillerdeki reklam tercümesi sadece çeviri hizmeti alanına kendini adamış işini profesyonel ve güvenilir yapan Çevirimvar tarafından üstlenilirse, reklam tercümesi bu işin uzmanları tarafından yapılmış olur.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Reklam Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek