Doküman Çevirisi Yaptırmanın en kolay yolu

Doküman çevirisi için Türkiye’nin tercüme bürosu olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, il fark etmeksizin profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar size sadece bir tık mesafede. Doküman çevirisi kapsamında tıp dokümanı çevirisi, hukuk dokümanı çevirisi, akademik doküman çevirisi ve daha birçok alanda profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar online tercüme ofisi doküman çevirilerinizde son okuma yaparak hatasız ve kaliteli çeviri teslimatı gerçekleştirmektedir. Dosyanızın hacmi ne olursa olsun teslimat tarihi talebinize göre belirlenmekte ve doküman çevirisi için çevirmen ataması hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Doküman çeviriniz alanda uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çeviri platformumuz ve çeviri yaptır bağlantımız sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 doküman çevirisi için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla hem bireysel çevirilerinizde hem de kurumsal çevirilerinizde dokümanlarınız için yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Doküman Yeminli Çevirisi

Hangi formatta olursa olsun, dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizceden Türkçeye doküman çevirisinin yanı sıra Almanca doküman çevirisini, Rusça doküman çevirisini, Arapça doküman çevirisini, Fransızca doküman çevirisini gibi farklı dil çiftlerinde de doküman çeviri hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak doküman çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Ertesi gün gerçekleşecek olan sunumunuz için gece sipariş verebilir, iş görüşmesi için özgeçmişiniz için doküman çevirisi yaptırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak doküman tercümesi taleplerinizi karşılamak için 7/24 doküman çevirisi hizmeti sağlıyoruz.

PDF tercümesi, Word dosyası tercümesi veya Excel. Başta İngilizce doküman çevirisi ve Almanca doküman çevirisi olmak üzere tüm dillerde profesyonel metin çevirisi hizmeti alabilirsiniz. Doküman çevirisi olarak katalog çevirisi, broşür çevirisi, tez çevirisi, teknik şartname çevirisi, web sitesi çevirisi gibi pek çok farklı metin türü sayılabilir. Sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Ek olarak email tercümesi, paragraf çevirisi ve resim tercümesi de doküman çevirisi kapsamında sunduğumuz hizmetler arasındadır. hızlı çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Doküman çevirisi hizmetimizde en geç bir saat içerisinde müşterilerimize geri dönüş sözü veriyoruz. Dokümanınızın türü farketmeksizin, tek sayfalık bir diploma çevirisi veya hacimli bir teknik şartname çevirisi, kaliteden ödün vermeden çeviri hizmeti vermekteyiz.

Kaliteli Doküman Çevirisi Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Doküman Kalite Kontrol Sonrası Teslimat
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Canlı Destek