Doküman çevirisi yaptırmanın en kolay yolu

Doküman çevirisi için Türkiye’nin tercüme bürosu olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, il fark etmeksizin profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar size sadece bir tık mesafede. Doküman çevirisi kapsamında tıp dokümanı çevirisi, hukuk dokümanı çevirisi, akademik doküman çevirisi ve daha birçok alanda profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar online tercüme ofisi doküman çevirilerinizde son okuma yaparak hatasız ve kaliteli çeviri teslimatı gerçekleştirmektedir. Dosyanızın hacmi ne olursa olsun teslimat tarihi talebinize göre belirlenmekte ve doküman çevirisi için çevirmen ataması hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Doküman çeviriniz alanda uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Çeviri platformumuz ve çeviri yaptır bağlantımız sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 doküman çevirisi için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla hem bireysel çevirilerinizde hem de kurumsal çevirilerinizde dokümanlarınız için yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Doküman çevirisinde tek adres

Hangi formatta olursa olsun, dosyanızı sisteme yüklemeniz yeterli. İngilizceden Türkçeye doküman çevirisinin yanı sıra Almanca doküman çevirisini, Rusça doküman çevirisini, Arapça doküman çevirisini, Fransızca doküman çevirisini gibi farklı dil çiftlerinde de doküman çeviri hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak doküman çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Ertesi gün gerçekleşecek olan sunumunuz için gece sipariş verebilir, iş görüşmesi için özgeçmişiniz için doküman çevirisi yaptırabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak doküman tercümesi taleplerinizi karşılamak için 7/24 doküman çevirisi hizmeti sağlıyoruz.

Doküman çevirisinde profesyonel hizmet

PDF tercümesi, Word dosyası tercümesi veya Excel. Başta İngilizce doküman çevirisi ve Almanca doküman çevirisi olmak üzere tüm dillerde profesyonel metin çevirisi hizmeti alabilirsiniz. Doküman çevirisi olarak katalog çevirisi, broşür çevirisi, tez çevirisi, teknik şartname çevirisi, web sitesi çevirisi gibi pek çok farklı metin türü sayılabilir. Sistemimiz sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Ek olarak email tercümesi, paragraf çevirisi ve resim tercümesi de doküman çevirisi kapsamında sunduğumuz hizmetler arasındadır. profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Doküman çevirisi hizmetimizde en geç bir saat içerisinde müşterilerimize geri dönüş sözü veriyoruz. Dokümanınızın türü farketmeksizin, tek sayfalık bir diploma çevirisi veya hacimli bir teknik şartname çevirisi, kaliteden ödün vermeden çeviri hizmeti vermekteyiz.

ÜÇ ADIMDA DOKÜMAN ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Kaliteli Doküman Çevirisi Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Doküman çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek