Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde her tür belgenizin çevirisinde olduğu gibi dilekçe çevirisi için de kısa sürede en profesyonel çeviri hizmetini alın. Dilekçe, bir talebi belirtmek için resmi kurumlara yazılmaktadır. Resmi kurumlarla iletişim için gerçekleştirilecek olan dilekçe çevirisi, oldukça önemlidir. Profesyonel çeviri ofisi Çevirimvar tarafından dilekçe çeviriniz büyük bir dikkatle ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir.

Dilekçe Çevirisinde Güvenilir Adres

Dilekçe çevirisini profesyonel, alanında deneyimli, etkin ve hızlı çeviri yapan çevirmenlerimiz ile en iyi şekilde Çevirimvar ile yaptırın. Kaliteli dilekçe çevirisi için kapı kapı çeviri bürosu aramanıza gerek yok. Dilekçe çevirisi hizmetimizi en iyi şekilde yapacak olan çevirmenlerimizle sizlere zamandan kazandırıyoruz. Online dilekçe çevirisi işinizi başlatmak için online çeviri büromuzdan çeviri yaptır butonuna tıklamanız yeterli.

Dilekçe Çevirisi Türleri

Dilekçe çevirisi yaparken, dilekçenizin formatını koruyarak çeviri belgesini hazırlarız. Şikayet dilekçesi çevirisi, okul dilekçesi çevirisi, banka dilekçesi çevirisi, öğrenci dilekçesi, tapu tescil dilekçesi, temyiz dilekçesi, velayet dilekçesi çevirisi ve iş başvuru dilekçesi çevirisi gibi çeşitleri olabilen belgenizi, terminolojiye ve sayfa formatına uygun bir şekilde teslim ederiz. Dilekçe çevirisi talebiniz aciliyet kapsamında ise hemen bize ulaşın. Bu gibi durumlarda Çevirimvar ekibi olarak en hızlı şekilde dilekçe çevirisi hizmetimizden yararlandığınızdan emin oluruz.

Tercüme İçin Kapı Kapı Dolaşmaya Son

Çevirimvar profesyonel çeviri hizmetine, dilekçe çevirisi için de dünya’nın her yerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. İnternet tabanlı çeviri büromuz, sizlere her alanda yeminli çeviri hizmetinde anında fiyat teklifi ve süreç başlangıcı sağladığı gibi dilekçe çevirisi alanında da yanınızda.

ÜÇ ADIMDA DİLEKÇE ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Dilekçenizi formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, dilekçe için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Dilekçe Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek