Yönetmelik Çevirisi Hizmeti

Yönetmelik Çevirisi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Yönetmelik çevirisinde profesyonel adres olabilmek için yönetmelik nedir vakıf olmak gerekir. Yönetmelikler kanunların ve tüzüklerin uygulanmasını sağlamak üzere düzenlenen hukuki metinler olduğu için yönetmelik çevirisi alanında uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir çeviri süreci yer almalı. Online tercüme bürosu olan Çevirimvar, yönetmelik çevirisinde dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde durarak profesyonel çeviri sonucu ortaya koyar. Yönetmelikler idare düzenleyici belge niteliğindedir ve içerdikleri hukuki terimlerin yönetmelik çevirisi esnasında da korunması, anlamını yitirmemesi, yanlış ifadelere yer verilmemesi gerekir. Çevirimvar çeviri bürosu, bu kriterlere uygun, kaliteli çeviri gerçekleştirmede ve yönetmelik çevirisi dahil birçok farklı alanda yeminli çeviri hizmeti vermeye devam etmektedir.

Yönetmelik Çevirisinde Çevirimvar

Uzmanlık ve dikkat gerektiren tüm hukuki belgelerin, konusunda uzman ve deneyimli, sorumluluk sahibi tercümanlarımızla sunduğumuz tercüme hizmeti, siz müşterilerimize gizlilik politikası, hızlı çeviri, yeminli ve noter tasdikli çeviri, uygun fiyat teklifleri gibi avantajlar sunar. Sadece yüksek kalitede bir yönetmelik çevirisi sonucu sunmakla kalmıyor ucuz tercüme fırsatı da sunarak müşterilerimize ayrıcalıklar tanıyoruz.

Yönetmelik Çevirisinde Profesyonel Hizmet

Yönetmelikte geçen maddelerin ve verilen bilgilerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde hedef dile aktarılmasına ve yönetmelikte bahsedilen önemli hususların doğru ve asıl belgeye sadık bir şekilde çevrilmesine dikkat eden profesyonel çeviri ekibimiz ile yönetmelik çevirisi işleminizi size verdiğimiz sürede tamamlıyoruz. Hukuk çevirisi, akademik çeviri, medikal çeviri, edebi çeviri, finansal çeviri, teknik çeviri ve benzeri alanlarda profesyonel tercüman kadromuz tarafından gerçekleştirilen çevirileri en kısa sürede tamamlıyoruz.

Profesyonel Çevirmenlerle Yönetmelik Çevirisi

Kanunlar, yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, vekâletnameler, beyannameler, sözleşmeler gibi hukuki/resmi dil hâkimiyeti gerektiren çevirileri bu alanlarda tecrübeli olan ve yüksek eğitim almış çevirmen kadromuz ile tamamlıyoruz. Çevirimvar çeviri firması olarak bize her an ulaşabilmeniz için sıkı çalışıyor ve destek ekibimiz sayesinde sorunlarınıza kısa sürede çözüm buluyoruz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Yönetmelik Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek