Çevirimvar online çeviri bürosu, yazılım, bilişim ve iletişim teknolojisi sistemlerinin ve ürünlerinin kişiler ve işletmeler tarafından benimsenmesi ve bu alanlarda artan çeviri taleplerini göz önüne alarak yazılım çevirisi alanında da çeviri hizmeti vermektedir. Yazılımlar metin içeriklerinin çok ötesinde, yoğun program kodu içerir ve profesyonel bir ekibin detaylı bir şekilde emek harcamasıyla oluşturulur. Bunların hedef dile en iyi şekilde çevrilebilmeleri hem programcılardan hem de tercümanlardan oluşan uzman bir ekiple mümkündür. Yazılımınız, tüm grafik arabirimleri ve içerdiği metinlerle birlikte en iyi şekilde incelenerek güvenilir çeviri sistemine tabii tutularak yazılım çevirisi tamamlanır.

Yazılım Çevirisi Önemi

Büyük bir hızda gelişen teknoloji, ürünleri ve hizmetleriyle hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu durum neticesinde ürünlerin nasıl kullanılacağından, nasıl pazarlanacağına kadar büyük bir çeviri hizmeti açığı oluşuyor. Sizin veya şirketinizin uluslararası alanda gerek duyabileceği yazılım çevirisi hizmetini, profesyonel tercümanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Yazılım Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazılım çevirisi alanında çeviri yapılırken yapılan çevirinin aynı zamanda teknik bir metin olduğu ve uzman bir ekip tarafından çevirisinin yapılması ve kontrol edilmesi gerekliliğini asla unutmayan Çevirimvar tercüme bürosu, kaliteli çevirinin adresi olmaya devam ediyor. Yazılım çevirisi yaparken yapılan çevirinin teknik çeviri olduğunu unutmayan ve ekipte bu yönde çalışmalar yürütmüş kişilerin olmasını garantileyen çeviri firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bünyemizde yer alan bilişim uzmanımızla birlikte tercümanlardan oluşan ekibimiz sizin emekle oluşturduğunuz yazılımları dil desteğiyle küresel pazarda ön plana çıkarıyor.

Profesyonel Çeviri için Anında Fiyat

Yazılım çevirisinde kullanılan dilin ustalıkla ve yaratıcı bir şekilde kullanılması gerekir; kullanılan bu dil yazılım orijinalini asla değiştirmemeli ve anlam bütünlüğünü korumalıdır. Çevirimvar yeminli çeviri sağlayan ekibi ve hukuki çeviri, medikal çeviri, websitesi çevirisi, yazılım çevirisi, pasaport çevirisi, uygulama çevirisi gibi geniş alanlarda hizmet vererek ihtiyaç duyulan hızlı çeviri talebini karşılar. Uzun zaman harcayarak arayışını sürdüreceğiniz kaliteli çeviri ofisi ihtiyacını karşılamak için, yazılım çevirisi için sistemimiz üzerinden bize dosyanızı ulaştırarak fiyat teklifi alır, hızla çeviri sürecini başlatabilirsiniz. Çevirimvar tercüme bürosu olarak 7/24 sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Yazılım Çevirisi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

ISO Belgesi

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek