Yazılım Çevirisi Hizmeti

Yazılım Çevirisi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar online çeviri bürosu, yazılım, bilişim ve iletişim teknolojisi sistemlerinin ve ürünlerinin kişiler ve işletmeler tarafından benimsenmesi ve bu alanlarda artan çeviri taleplerini göz önüne alarak yazılım çevirisi alanında da çeviri hizmeti vermektedir. Yazılımlar metin içeriklerinin çok ötesinde, yoğun program kodu içerir ve profesyonel bir ekibin detaylı bir şekilde emek harcamasıyla oluşturulur. Bunların hedef dile en iyi şekilde çevrilebilmeleri hem programcılardan hem de tercümanlardan oluşan uzman bir ekiple mümkündür. Yazılımınız, tüm grafik arabirimleri ve içerdiği metinlerle birlikte en iyi şekilde incelenerek güvenilir çeviri sistemine tabii tutularak yazılım çevirisi tamamlanır.

Yazılım Çevirisi Önemi

Büyük bir hızda gelişen teknoloji, ürünleri ve hizmetleriyle hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu durum neticesinde ürünlerin nasıl kullanılacağından, nasıl pazarlanacağına kadar büyük bir çeviri hizmeti açığı oluşuyor. Sizin veya şirketinizin uluslararası alanda gerek duyabileceği yazılım çevirisi hizmetini, profesyonel tercümanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Yazılım Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yazılım çevirisi alanında çeviri yapılırken yapılan çevirinin aynı zamanda teknik bir metin olduğu ve uzman bir ekip tarafından çevirisinin yapılması ve kontrol edilmesi gerekliliğini asla unutmayan Çevirimvar tercüme bürosu, kaliteli çevirinin adresi olmaya devam ediyor. Yazılım çevirisi yaparken yapılan çevirinin teknik çeviri olduğunu unutmayan ve ekipte bu yönde çalışmalar yürütmüş kişilerin olmasını garantileyen çeviri firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bünyemizde yer alan bilişim uzmanımızla birlikte tercümanlardan oluşan ekibimiz sizin emekle oluşturduğunuz yazılımları dil desteğiyle küresel pazarda ön plana çıkarıyor.

Profesyonel Çeviri için Anında Teklif Alın

Yazılım çevirisinde kullanılan dilin ustalıkla ve yaratıcı bir şekilde kullanılması gerekir; kullanılan bu dil yazılım orijinalini asla değiştirmemeli ve anlam bütünlüğünü korumalıdır. Çevirimvar yeminli çeviri sağlayan ekibi ve hukuki çeviri, medikal çeviri, websitesi çevirisi, yazılım çevirisi, pasaport çevirisi, uygulama çevirisi gibi geniş alanlarda hizmet vererek ihtiyaç duyulan profesyonel çeviri talebini karşılar. Uzun zaman harcayarak arayışını sürdüreceğiniz kaliteli çeviri ofisi ihtiyacını karşılamak için, yazılım çevirisi için sistemimiz üzerinden bize dosyanızı ulaştırarak fiyat teklifi alır, hızla çeviri sürecini başlatabilirsiniz. Çevirimvar tercüme bürosu olarak 7/24 sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Yazılım Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek