Yazılı çeviri hizmeti için doğru adres

Profesyonel yazılı çeviri hizmetini kaliteli ve zamanında iş teslimi prensibiyle müşterilerine sunan Çevirimvar tüm Türkiye’nin tercüme ofisi. Yazılı çeviri emek ve zaman isteyen bir iştir. Online tercüme ofisi olarak Çevirimvar yazılı çeviri hizmeti verirken çevirmenliği profesyonel olarak icra eden uzman kişilerle çalışarak, yalnızca dil bilenin çevirmen olamayacağı gerçeğini savunmaktadır. Çevirimvar’dan profesyonel yazılı çeviri hizmeti alarak daha sonra metin üzerindeki hataların düzeltilmesi için de vakit ve nakit ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Bir metnin çevirisini düzeltmenin (proofreading), o metni sıfırdan çevirmekten çok daha zor ve çok daha fazla vakit gerektiren meşakkatli bir iş olduğunu unutmayın.

Yazılı çeviri için devir online tercüme

Tercüme bürosu Çevirimvar olarak yazılı çeviri hizmeti verirken gerekli görüldüğü durumlarda ücretsiz olarak bir terimler sözlüğü oluşturmakta ve böylelikle yazılı çeviri kalitesini de bir üst seviyeye taşımaktadır. Kurumsal yazılı çeviri hizmetimizde terminoloji paylaşımı ve metin tutarlılığı için sürekli aynı çevirmen grubuyla çalışıyoruz. Dosyanız ne kadar uzun olursa olsun yazılı çeviri hizmetini birden çok çevirmenle aynı anda gerçekleştirerek yazılı çevirinizi talep ettiğiniz tarih ve saatte teslim edebiliyoruz. Çevirinin, insan unsurunun oldukça yoğun hissedildiği bir hizmet alanı olduğu bilinciyle çevirmenlerimizi oldukça titiz bir eleme sonucu ekibimize dahil ediyoruz.

Yazılı çeviride %100 müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Çevirimvar sizin için yazılı çevirilerinizde çözüm ortağınız oluyor. Profesyonel çeviri hizmetinde İngilizceden Türkçeye veya Türkçeden İngilizceye çevirinin yanı sıra Almanca çeviri, Fransızca çeviri, Arapça çeviri, Rusça çeviri gibi pek çok dil çiftinde kaliteli çeviri hizmeti sunmaktayız. Yazılı çeviri hizmeti verdiğimiz alanlar mühendislik çevirisi, hukuk çevirisi, tıp çevirisi, akademik çeviri, makale çevirisi, tez çevirisi, web sitesi çevirisi, teknik çeviri, edebi çeviri vb. gibi çok farklı alanı kapsamaktadır. Yazılı çeviri hizmetini Türkiye’nin dört bir yanından 7/24 sipariş vererek alabilir, çeviri takip sistemimiz üzerinden çeviri durumunuzu takip edebilirsiniz. Siz de online tercüme büromuzu deneyin yazılı çeviride kalite farkımızı görün.

ÜÇ ADIMDA YAZILI ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Kaliteli Yazılı Çeviri Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Yazılı çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Yazılı Çeviri - Ortalama: 4.9 (Toplam 129 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek