Beyaz Rusça Türkçe Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Beyaz Rusça Türkçe Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Günümüzde yaklaşık 7 milyon insan tarafından konuşulan Beyaz Rusça veya Belarusça, Rusça ile beraber Beyaz Rusya’nın resmi dilidir. Beyaz Rusça, Hint – Avrupa dil ailesinin Slav dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubunda yer alır. Beyaz Rusçada yazı sistemi olarak Kiril, yani Beyaz Rusya Alfabesi kullanılır.

Beyaz Rusça, iki farklı standart forma sahiptir. Narkamaŭka olarak adlandırılan Beyaz Rusça’nın resmi formu 1933 yılından beri kullanılmaktadır. Beyaz Rusçanın 1918-1933 yılları arasında kullanılmış klasik formu da Taraškevica olarak adlandırılır. Narkamaŭka, Rusçaya daha yakınken Taraškevica Lehçeye yakın olmasıyla bilinir. Bu sebepten ötürü bireylerin konuşma veya yazma dilinde hangisini seçeceği politik görüşlerine göre değişiklik gösterebilir.

Beyaz Rusçadan herhangi bir dile veya herhangi bir dilden Beyaz Rusçaya çeviri yapılmak istendiğinde, dildeki bu özel noktalara dikkat edilmesi gerektiğinden dolayı çeviri süreci mutlaka dile hâkim çevirmenler tarafından titizlikle yürütülmelidir. Türkçe – Beyaz Rusça çevirisi için iki dil de zor ve komplike kalıplar barındırdığından dolayı hem Beyaz Rusça hem de Türkçe konusunda yetkin ve uzman çevirmenlerle çalışılmalıdır. İşte tam bu noktada Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu devreye girmektedir. Online çeviri anlayışını benimsemiş, ISO kalite belgesine sahip, yeminli tercümanlarla çalışan çeviri ofisi Türkçe – Beyaz Rusça veya Beyaz Rusça – Türkçe çeviri için en doğru adres. Çok sayıda uzman çevirmene hızlı ve kolay ulaşım sağlaması sebebiyle Türkçe – Beyaz Rusça çevirisi gibi bu denli özen gerektiren çeviri işleriniz için profesyonel online çeviri firması Çevirimvar tercüme ofisinden hizmet alabilirsiniz.

Beyaz Rusça Türkçe Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek