Ticari Çeviri Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Ticari Çeviri Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Profesyonel çevirinin güvenilir adresi olan Çevirimvar, ticari çeviri hizmeti ile de ticaretin birçok alanında çeviri hizmeti sunarak bir tık uzağınızda. Ticari çeviri, kapsadığı alan itibari ile oldukça geniş bir çeviri türüdür. Fakat ticari çeviri hizmeti almak için tercüme hizmeti alacağınız çeviri merkezini oldukça titiz bir şekilde seçmeniz çok önemlidir. Bunun sebebi ise, ticari çeviri siparişlerinizde, sipariş verdiğiniz içeriğin sizi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmesi ve bir hata durumunda itibarınızın zedelenecek olmasıdır. Her alana özel deneyimli tercüman kadrosu ile medikal çeviri başta olmak üzere diğer tüm ticari alanlar için ticari çeviri hizmeti veren Çevirimvar tercüme bürosu, çeviri siparişi vermek için doğru adres.

Kaliteli Ticari Çeviri

Son zamanlarda medikal alanda faaliyet gösteren firmalar hızla artmaktadır ve bu sebeple yurtdışına açılmak ve pazar alanlarını genişletmek adına medikal çeviri ihtiyacı duymaktadırlar. Çevirimvar çeviri bürosu, hızlı çeviri formatından ödün vermeden aynı zamanda kaliteli çeviri standartlarını da yakalayarak kaliteli ticari çeviri için insanları tercüme bürosu arama derdinden kurtarmaktadır. Ticari çeviri standartlarını yakalamak için mutlaka bu alanda deneyimli ve terminolojiye hâkim tercümanlar ile çalışılması gerekmektedir. Çevirimvar, bu özelliklerin hepsini fazlasıyla sağlayarak, ticari çeviri kapsamında lokalizasyon ve web sitesi çevirisi hizmeti de sunmaktadır.

Ticari Çeviri Nedir?

Ticari çeviri denildiğinde bir firmanın kataloglarından, ticari sicil gazetesine kadar oldukça geniş bir çeviri alanından bahsetmek mümkün. Fatura çevirisi, sevkiyat raporu çevirisi, e-posta çevirisi, sözleşme çevirisi ve daha birçok farklı türde çeviri saymak mümkün. Bünyesinde her siparişe ayrı özen gösterebilecek farklı alanlarda uzman tercüman ekibine sahip çeviri bürosu Çevirimvar, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, üç kolay adımda online sipariş almaktadır. Çevirimvar, ayrıca yeminli çeviri ve revize gibi hizmetlerden ekstra ücret talep etmeyerek, cebinizi de düşünmektedir.

Ticari Çeviri Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu