Tercüman Hizmeti Çevirimvar

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Yeminli Tercüman

Çevirimvar bünyesindeki tercümanlar tercüman tanımında da ifade edildiği gibi güçlü hafızaya sahip, bildiği dilin veya dillerin kültürüne hâkim, yaptığı konularda terminolojik bilgiye sahip ve analiz etme özelliklerine sahip olan tam zamanlı, yarı zamanlı ya da serbest çalışma olarak çeviri hizmeti veren kişilerdir. Tercüman bulmak ve bulunan tercümana emek verdiğiniz metninizi veya projenizi emanet etmek oldukça güç bir süreçtir. Bunun sebebi ise piyasada çeviri hizmeti veren tercüman sayısının bir hayli fazla olması ve çokun içinden teki seçmenin zor olmasıdır. Tam bu noktada, profesyonel çeviri merkezi Çevirimvar, tercüman bulma aşamasında insanları yormadan, dile, konuya, deneyime ve içeriğe göre metne özel tercüman atayarak, kaliteli çevirinin adresi olmayı başarmıştır.

Yeminli tercüman olmak için üniversite diploması, herhangi bir girdiğiniz yabancı dil yeterlilik sınavı, yabancı dil sertifikası gibi belgelerin hepsi veya birkaçı olarak, en yakın noterliğe gidip, yeminli tercüman olmak istendiğinin belirtilmesi yeterli olmaktadır. Yeminli tercüman olmak için en az bir dil alanında uzmanlığın tamamlanmış olması gerekmektedir. Yeminli tercüman ve yeminli çeviri alanında hizmet veren Çevirimvar çeviri bürosu, yeminli çeviri hizmeti verirken ekstra ücret almamakla birlikte, çeviri hizmetinde deneyimli ve alanında uzman kişiler ile çalıştığından dolayı kaliteli çeviri standartlarını kolaylıkla yakalamaktadır. 7 gün 24 saat online çeviri siparişi verebileceğiniz Çevirimvar çeviri bürosu sipariş takip numarası ile de insanların gözünde güvenilir firma olmayı başarmıştır.

Profesyonel Tercüman ile Kurumsal Çeviri

Nerede olduğunuz farketmeksizin firma profilinize uygun kurumsal çeviri hizmeti almak için profesyonel tercüman ile çalışmanız zaruri bir durumdur. Çevirimvar tercüme bürosu bünyesinde hep uzman tercüman bulundurduğundan firmanızı arama motorlarında diğer firmalardan kolaylıkla farklı kılmaktadır ve üstelik bu süreci ihtiyaç doğrultusunda hızlı çeviri kategorisinde uygulayabilmektedir.

Tercüman Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu