Temlikname Nedir?

Kelime anlamı olarak bir mülkün başkasına devredilmesi anlamına gelen temlik, bu hususu resmiyete dökmekte temlikname belgesi olarak karşımıza çıkar. Temlikname çevirisi işlemi, bir mülk veya hakkın başka bir şahsa geçirildiğini gösteren belgenin kaynak dilden hedef dile yapılan çevirisidir. Çevirimvar online çeviri bürosu olarak Temlikname çevirisi işlemini talep ettiğiniz dile çevirirken belgenizin orijinaline bağlı olarak diğer dilin özelliklerini de göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

Temlikname Çevirisi Nedir?

Alacağın temliki bir malın mülkiyetinin sahip olduğu tüm haklarıyla beraber hukuki bir işleme dayalı olarak başka bir kişiye verilmesi anlamında kullanılır. Temlikname çevirisi birçok farklı amaçla yapılır. Çoğunlukla bir borcun ödenmesi için kullanılan temlikname belgesinin çevirisi, uluslararası alanda faaliyet gösteren şirket veya şahısların ihtiyaç duyabileceği bir çeviri hizmetidir. Taşınır ya da taşınmaz herhangi bir malı başka bir kişiye bir bedel karşılığında verme işlemi olan temlik, kağıt üzerinde orijinal belgesine uygun olacak şekilde, hukuki geçerliliklere dikkat edilerek ve kullanılan terimler araştırılarak çevirisinin yapılması gereken bir belgedir.

Çevirimvar İle Temlikname Tercümesi

Temlikname çeviri işlemlerinizde Çevirimvar online Tercüme bürosu ile ilerleyerek güvenilir ve doğru bir çeviri sonucu elde edersiniz. Temlikname çeviri hizmetini başlatmak için sistemimiz üzerinden dosyanızı yükleyerek hiç beklemeden fiyat ve teslimat ile ilgili bilgi alabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Aciliyeti olan çevirilerinizde, dosyanızı yüklediğiniz sistemimizde mevcut olan hızlı çeviri seçeneği ile ilerleyerek teslimat tarihinizi öne çekebilirsiniz. Tüm çeviri işlemlerinizde olduğu gibi Temlikname çeviri işleminizde de sizlerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Alanında uzman çevirmenlerimizin tüm terminoloji ve detayları inceleyerek belirttiğiniz diller arasında anlam koruyarak çevirisini yapacağı temlikname belgenizi bize emanet edebilirsiniz.

Çevirimvar çeviri merkezi sayesinde birçok farklı dünya dil çiftleri arasında, birçok farklı çeviri alanında hizmet alabilirsiniz. Alanlarında profesyonel ve uzman çevirmenlerle çalışarak hukuki belge çevirilerinizde, web sitesi çevirisi, altyazı çevirisi, kitap çevirisi, sözleşme çevirisi, nüfus kayıt örneği çevirisi, diploma çevirisi ve daha birçok çeviri alanında hizmet veriyoruz. Çevirimvar online tercüme bürosu sistemimiz aracılığı ile çevirisini talep ettiğiniz belgeyi anında sistemimize yükleyerek fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Kolay ve pratik olarak başlatabileceğiniz çeviri sürecini, sistem üzerinden takip edebilir, dilerseniz çevirinizle ilgili notlarınızı çevirmenlerimize iletebilirsiniz. Belirttiğiniz şekilde gerçekleştirdiğimiz, profesyonellikten ödün vermediğimiz, belge asıllarına en uygun şekilde yürüttüğümüz çeviri süreçlerimiz güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Herhangi bir soru veya sorununuz olması durumunda bizlere telefon numaramız, online chat sistemimiz, iletişim formumuz veya direkt olarak email adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İngilizce çeviri, İspanyolca çeviri, Arapça çeviri, Bulgarca çeviri, Rumence çeviri gibi birçok farklı dile çeviri hizmeti sağlamaktayız. Dilediğiniz takdirde yeminli çeviri hizmeti yürüterek belgelerinizi profesyonel paket kapsamında ek bir ücrete tabii tutmadan yeminli olarak teslime ediyoruz. Aciliyeti olan işlemleriniz için sistemimize dosyanızı yükleyerek verilen tarihten öne çekmenize yarayacak olan hızlı çeviri seçeneği ile ilerleyebilirsiniz.

Anında Fiyat Alın
Saniyeler içerisinde tercüme fiyatı alın
Yeminli Çevirmenler
Tercümeleriniz yeminli tercüman ekibimize emanet
7/24 Tercüme Takibi
Çeviri Takip Sistemi ile tercümeniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın tercüme yaptırın

Temlikname Tercümesi Kalite Garantisi

  • Yeminli Tercümanlar
  • Anında Tercüme Fiyatı
  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Canlı Destek