Sunum Çevirisi Hizmeti

Profesyonel Sunum Çevirisi Yaptırmanın En Kolay Yolu. Çeviri Dosyanı Yükle, Anında Fiyat Teklifi Al. +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Sunum Çevirisi İçin Doğru Adres

Sunum çevirisi için dünyanın neresinde olursanız olun sunumunuzun profesyonel çevirisi için bize bir tık uzaktasınız. Sunumunuzu özenle hazırladınız ve hedef dile doğru bir şekilde aktarılması için hatasız çevrilmesi gerekiyor. Sunum çevirisini profesyonel ellere bırakarak kaliteli çeviri hizmeti almak istiyorsanız, Çevirimvar tercüme bürosu sizin için tek adres. Sunumunuz başarılı geçebilmesi için tercümesinin de bir o kadar kusursuz olması gerekmektedir. Sunum çevirisi hangi alanda olursa olsun, hitap ettiğiniz kesime ve sektöre uygun bir şekilde çevirisi için doğru yerdesiniz. Sunum çevirisini kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar, Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda.

Sunum Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenlerin Bilincindeyiz

Çevirimvar, profesyonel çevirmen kadrosuyla sayısız alanda, müşterilerinin presentasyon çevirisi ihtiyacına cevap vermektedir. Kurumsal sunum çeviri hizmeti denildiğinde yalnızca doğru çevirmenlerle çalışmak değil, aynı zamanda işin zamanında ve hatasız teslim edilmesi de oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra gizlilik esasına uyulması ve sunumunuzun hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaması da önceliklerimiz arasındadır. Online çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 sunum çevirisi için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla sunum tercümesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sunum Çevirinizi Profesyonellere Emanet Edin

Hangi formatta olursa olsun sunumunuzu sisteme yüklemeniz yeterli. Power point sunumunuz aynı şekilde power point sunum çevirisi olarak size teslim edilecektir. Ürün tanıtımı için veya grafiklere yer verdiğiniz veri paylaşımına yönelik sunum çevirileriniz için İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde sunum çeviri hizmeti sunmaktayız. Hızlı sunum çevirisine ihtiyacınız olması durumunda da, aynı şekilde titiz ve dikkatli bir şekilde uzman çevirmenler tarafından hizmet verdiğimiz konusunda emin olabilirsiniz. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak sunum çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Ertesi gün gerçekleşecek olan toplantınız için gece sunum çevirisi için sipariş verebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz esnek tutarak sunum çevirisi taleplerinizi karşılamak için kaliteli tercüme bürosu olarak 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Sunum Tercümesinde Uygun Fiyat

Sunum yapmak gerekçesi hayatın neresinde olunursa olunsun karşımıza çıkan bir gerekçe. Her geçen gün globalleşen dünyada da her alanda artan çeviri gereksinimi tercüme alanına da yansımış durumda. Sunum tercümesi hizmeti sağlarken sunumun hayattaki öneminin farkındayız. Uygun fiyatlı ve hızlı sunum tercümesi için sunumunuzu Çevirimvar’a yüklemeniz yeterli. Otomatik olarak tahmini teslim tarihi belirlenecek ve hangi alanda olursa olsun alanında uzman tercümanlara sunum çevirisi için iletilecektir.

ÜÇ ADIMDA SUNUM ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz sunumu, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Sunum Çevirisi Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Sunum çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek