Sağlık Tercüme Hizmeti

Sağlık Çevirisi İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Hayatınızın her evresinde kurumsal veya bireysel olarak ihtiyaç duyacağınız sağlık belgelerinin uluslararası herhangi bir hususta istenmesi halinde gerekli olacak sağlık çevirisi için Çevirimvar ekibi tercümanları belgenizi titizlikle çeviri sürecinden geçiriyor. Sağlık raporu, sağlık durumuyla alakalı testler, tahlil sonuçları, ameliyat raporu ve benzeri sağlık çevirisi ihtiyaçlarınızda, Çevirimvar tercüme bürosundaki profesyonel tercümanlarımız tarafından çeviri işlemi en kaliteli şekliyle tamamlanır. Tıp ve eczacılık sektörü oldukça önemli terimler içeren ve bilgilerin olduğu gibi aktarılması gereken sektörler olduğu için sağlık çevirisi hizmetinde de tecrübeli ekibimiz ustalıkla çalışır. profesyonel çeviri adresi Çevirimvar çeviri bürosu olarak çok yakınınızdayız.

Profesyonel Çeviri Çevirimvar

Uzman hekim editör kontrolünde gerçekleştirilen sağlık çevirisi işlemlerimiz, hem çeviri süresince hem bitiminde kontrol edilmekte. Eğitim aldıkları alanda tecrübeye sahip olan ekibimiz, sağlık çevirisi hizmetini profesyonelce tamamlar ve sonrasında revize yaparak sizlere iletir. Sağlık çevirisi yaptırmak istediğiniz dokümanı Çevirimvar’a yükleyerek işleminize başlayabilir, kısa sürede sonuç alabilirsiniz. güvenilir çeviri hizmeti için bize ulaşın. Sağlık çevirisi denildiğinde tıp çevirisi kapsamında ele alınan sağlık raporu çevirisi, medikal cihaz katalog çevirileri, doktor raporu çevirisi, tıbbi kimlik çevirisi gibi metinler akla gelir. Oldukça geniş bir alan olan sağlık alanında her türlü belgenizin çevirisini denetleyerek ve kaynak dille hedef dil arasında tam bir bütünlük sağlayarak tıbbi çeviri gerçekleştiriyoruz.

Yeminli Sağlık Çevirisi

Hukuki önem taşıyan resmi sağlık çevirisi belgeleriniz için noter onaylı ve yeminli çeviri aramalarınıza Çevirimvar ekibi olarak son veriyoruz. Kaliteli çeviri hizmeti ve müşteri memnuniyeti tabanlı çalışmalarımızı sağlık çevirisi alanında da sunmaktan geri kalmıyoruz. hızlı çeviri imkânı sunuyor ve olası acil durumlarda da destek sağlamaktan ödün vermiyoruz. Uzman çevirmenlerle sağlık çevirisi, tercümenin özel bir alanı olarak görülmekte ve çevirinin gerçekleştirilme amacı büyük önem taşımaktadır. Sağlık çevirisi, tercüme ile ilgilenen herkesin çalışabileceği bir alan değildir. Medikal akademik alanda ciddi şekilde bilimsel donanım ve deneyim sahibi olan çevirmen kadromuz ile sağlık çevirisini orijinal metinden kopmadan tamamlıyoruz. Medikal terminoloji, akronim ve eponim bilgisine sahip; tıbbi jargona hakim, Latince ve Yunanca dil yapısını bilen kadromuz ile sağlık çevirisi işleminiz emin ellerde. Çeviri kalitesinden asla ödün vermiyor ve hizmetimizden yararlanmanız için eksiksiz bir şekilde çalışıyoruz. Aradığınız kaliteli çeviri ve uygun bir fiyat teklifi almak için dosyalarınızı bize yollamanız yeterli olacaktır.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Sağlık Tercüme Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek