Online Tercüme Çevirimvar

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Teknolojinin gelişmesi ile en çok etkilenen sektörlerden biri de çeviri sektörü. Öyle ki, eski nesil tercüme büroları yerini yeni nesil tercüme bürolarına bırakmış durumda. Online tercüme bürosu Çevirimvar da yeni nesil tercüme bürosu olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, pratik ve memnuniyet çerçevesinde profesyonel tercüman kadrosu ile karşılamaktadır. Lokasyonunuz neresi olursa olsun ve saat kaç olursa olsun profesyonel tercüme yalnızca bir tık uzağınızda. Çevirimvar çeviri merkezi 7 gün 24 saat online tercüme hizmeti sunarak, müşterilerini çeviri siparişi oluşturma konusunda tamamen esnek bırakmıştır. İster evinizden ister ofisinizden yalnızca birkaç adımda ve birkaç dakikada tamamlanacak olan çeviri siparişleriniz için Çevirimvar tercüme bürosu sizi beklemekte.

Tercümenizi Emanet Ederken Kalite Endişesi Yaşamayın

Teknoloji dedik, gelişim dedik ve yatırım dedik tüm bunlar bir araya geldiğinde ortaya çok kalabalık bir çeviri havuzu çıkmaktadır. Bu durumda da profesyonel tercüme büroları arasında seçim yapmak sizi zorlayabilir. Online çeviri bürosu olarak Çevirimvar, Tercüme Hizmetleri Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi dallarında 4 farklı alanda ISO Belgesi ile profesyonelliğini ve kurumsallığını kanıtlamış durumda. Bu sebepten, sizin için önemli olan çeviri siparişlerinizi hiç tereddüt etmeden Çevirimvar’a emanet edebilirsiniz. Her çeviri siparişi için objektif çeviri hizmeti izleyen Çevirimvar çeviri merkezi, hızlı çeviri hizmeti ile de çeviri ve tercüme siparişlerinizi teslimat gününden önce ya da en geç teslimat gününde size ulaştırmaktadır.

Online Tercüme Hizmeti

Formül çok basit. Çevirimvar tercüme bürosu bünyesinde çeviri ve tercüme siparişi oluşturmak istiyorsanız daha öncesinde hazırlık yapmanıza ya da açıklama yapmanıza gerek yok. Her bir işlemin online ortamda gerçekleştiği online çeviri merkezi Çevirimvar, oldukça açık ve anlaşılır bir web sitesine sahip. Yapmanız gereken sıralama, çeviri dosyasını yükle, ödemeyi yap ve çeviri hizmetini başlat. Kendi günlük rutininizden ödün vermeden rahatlıkla çeviri ve tercüme siparişi oluşturabileceğiniz Çevirimvar tercüme bürosu, her çeviri ve tercüme siparişi alanına göre en uygun tercüman ataması sistemi ile sizi çeviri hizmetinin detaylarını düşünmekten kurtarmaktadır.

Online Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek