Mühendislik çevirisi için en doğru adres

Mühendislik çevirisinde müşterilerine her zaman güvenilir profesyonel çeviri hizmeti sunmayı amaç edinmiş tercüme ofisi Çevirimvar.com artık size Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir tık uzaklıkta. Mühendislik çevirisi denildiğinde teknik terimler ve kullanılan dil bilgisi oldukça önemlidir. Mühendislik çevirisi kapsamında mühendis ve akademisyenlerden oluşan uzman çevirmen kadrosuyla mühendislik çevirilerinizde kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com, tercüme bürosu olarak yanınızda. Dosyanız ne kadar uzun olursa olsun, ne kadar çok mühendislik terimi barındırsa barındırsın, projenize yönelik oluşturacağımız teknik çeviri ekibi sayesinde teslimat tarihinizi talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, kaliteli çevirinizi size hızlı bir şekilde teslim edebiliriz. Mühendislik çevirisi uzmanlık ister. Mühendislik çevirisi denildiğinde dosya hacmi fark etmeksizin çeviri hizmeti sunan Çevirimvar.com ister İngilizceden Türkçeye olsun ister nadir bir dil çiftinde olsun sizin için en doğru adres. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun 7/24 mühendislik çevirileriniz için sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla teknik terimler sözlüğü hizmetinin ücretsiz olduğu mühendislik çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mühendislik çevirisi alan bilgisi gerektirir

Mühendislik tercümesi inşaat mühendisliği, endüstri mühendisliği, maden mühendisliği gibi farklı alanlardan oluşmaktadır. Endüstri mühendisliği kapsamında yükleme listeleri, kalite belgeleri, sipariş formu gibi metin çevirilerine ihtiyaç duyulurken, inşaat mühendisliği kapsamında teknik şartname çevirisi, teknik rapor gibi birçok detaylı metin çevirisi yapılmaktadır. Aynı zamanda yeminli çeviri hizmeti sunan tercüme ofisimiz ihale çevirilerinde de çözüm ortağınız oluyor. Mühendislik çevirisi kapsamında İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca başta olmak üzere birçok dil çiftinde teknik tercüme hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak mühendislik çeviri hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak mühendislik çevirisi taleplerinizi karşılamak için 7/24 çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Mühendislik çevirisi için yeni nesil tercüme büromuzu deneyin

Sistemimiz sayesinde sizin için online bir mühendislik çeviri merkezi tasarladık. Bu çeviri merkezi sayesinde mühendislik çevirinize ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. Profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Mühendislik tercüme hizmetimizde en geç bir saat içerisinde müşterilerimize geri dönüş sözü veriyoruz. Mühendislik çevirisi kapsamında madencilik, otomotiv, havacılık gibi pek çok farklı alanda sayısız tercüme hizmeti sunan Çevirimvar avantajlı kurumsal paketler sayesinde bütçenizi de düşünerek 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunmaya devam etmektedir.

ÜÇ ADIMDA MÜHENDİSLİK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Kaliteli Mühendislik Çevirisi Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Mühendislik çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Mühendislik Çevirisi - Ortalama: 4.6 (Toplam 223 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu