Mevzuat Çevirisi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Hukuki çeviri alanında ismini duyurmuş güvenilir çeviri merkezi Çevirimvar, mevzuat çevirisi hizmeti de sunarak müşterilerini bu alanda da yalnız bırakmamaktadır. Türkiye’deki mevzuat sistemi anayasa, kanun, tüzük, yönetmelik ve tebliğlerin tamamından oluştuğundan dolayı, mevzuat çevirisi hizmeti de detaylı ve kritik bir çeviri türüdür. Özellikle ticari ilişkiler için aktif olarak ihtiyaç duyulan mevzuat çevirisi, Çevirimvar çeviri bürosu tarafından uzman ve deneyimli tercümanlarca yapılmaktadır. Birçok dil çiftinde ve çok geniş alanda mevzuat çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar, her alanda ilk önce müşteri memnuniyeti diyerek, üç kolay adımda mevzuat çevirisi siparişi almaktadır.

Kaliteli Mevzuat Çevirisi

Mevzuat çevirisi hizmeti, hukuki kurallardan ve metinlerden oluştuğundan dolayı yüksek hassasiyet ve önem gerektirmektedir. Mevzuat çevirisi hizmeti esnasında amaç yorumlamaktan ziyade mümkün olduğunca metnin orijinaline sadık kalarak, en uygun kelimeleri kullanmaktadır. Bu sebepten, mevzuat çevirisi hizmeti vermek için dil çiftini çok iyi bilmek sadece yeterli değil, aynı zamanda tercümanın mevzuata da hâkim olması gerekmektedir. Ayrıca, hızlı çeviri hizmeti de sunan Çevirimvar tercüme bürosu, mevzuat çevirisi siparişlerinizi teslimat günlerine her zaman sadık kalarak, teslimat gününden önce ya da en geç teslimat gününde siz müşterilerine teslim etmektedir.

7 Gün 24 Saat Mevzuat Çevirisi Hizmeti

Çevirimvar çeviri bürosu, 7 gün 24 saat online çeviri hizmeti sunarak, mevzuat çevirisi siparişi oluşturmak için müşterilerini zaman açısından serbest bırakmaktadır. Yeminli çeviri hizmetinin de bir hayli önemli olduğu mevzuat çevirisi türünde Çevirimvar, bu hizmeti yeminli tercümanlar tarafından sunmaktadır. Ayrıca, bu hizmet için ekstra ücret talep etmeyen Çevirimvar, ücret politikası açısından da güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır.

Mevzuat Çevirisi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek