Profesyonel Metin Çevirisi

Metin çevirisi konusunda profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar %100 müşteri memnuniyetiyle güvenilir ve kaliteli çeviri için en doğru tercüme bürosu. Çevirimvar dünyanın neresinde olursanız olun size bir tık uzaklıkta. Metin çevirisi kapsamında uzman çevirmen kadrosuyla kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat gerçekleştirerek profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar, tercüme bürosu olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda. Metniniz ne kadar uzun olursa olsun, teslimat tarihinizi talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, metin çevirinizi size hızlı bir şekilde teslim edebiliriz. Metin çevirisi denildiğinde dosya hacmi fark etmeksizin çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sizin için yazılı çevirilerinizde çözüm ortağınız. Ayrıca metin çevirisi hizmetimizde en geç bir saat içerisinde müşterilerimize geri dönüş sözü veriyoruz.

İngilizce Metin Tercümesi

Çok acil toplantıya yetişmesi gereken bir sunum çeviriniz olabilir, Hakemli bir dergi için makale çevirisi veya yurtdışına gönderilmesi gereken bir belge çevirisi. Tüm bu çeviri örnekleri metin çevirisi kapsamındadır. İngilizce metin çevirisi yaptırmak için artık tercüme bürosu arayışınız son buluyor. Metin çevirisi için İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Rusça çeviri, Arapça çeviri, Fransızca çeviri başta olmak üzere birçok dil çiftinde profesyonel tercüme hizmeti sunmaktayız. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak metin çevirisi hizmeti sunan Çevirimvar tercüme bürosu sayesinde metin çeviriniz için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. Çalışma saatlerimizi esnek tutarak metin çevirisi taleplerinizi karşılamak için 7/24 çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı Metin Çevirisi

Çevirimvar çeviri bürosu olarak uygun fiyata profesyonel metin çevirisi hizmeti vermekteyiz. Fiyat almak için tek yapmanız gereken metninizi yüklemek ve anında kelime sayımı yapılarak metnin fiyatı ve olası teslim zamanı belirlenecektir. Farklı metin çeviri paketlerimiz ile bütçenize uygun olanı seçebilir, fiyatı önceden bilerek hoş olmayan sürprizlerden kaçabilirsiniz. Akademik metin çevirisi, Teknik metin çevirisi, yeminli metin çevirisi, tıbbi metin çevirisi, hukuki metin çevirisi gibi alt dallara ayrılan tercüme alanlarımızla metniniz alanında uzman tercümanlar tarafından uygun fiyatlarla tercüme edilecektir.

Metin çevirisi için tercüme büromuzu deneyin

Çevirimvar, özgeçmiş çevirisi, akademik çeviri, tıp çevirisi, sosyal bilimler, mühendislik, hukuk çevirisi, işletme, insani bilimler gibi pek çok alanda gizlilik esasına uyarak metin çevirisi hizmeti sunmaktadır. Tüm alanlarda, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik makale çevirisi veya sunum çevirisi için çok daha kaliteli metin çevirisi deneyimine hazır mısınız? Sistemimiz sayesinde sizin için bir çeviri merkezi tasarladık. Bu çeviri merkezi sayesinde çeviriye ne zaman başlandığını ve tamamlandığını görebilirsiniz. profesyonel çeviri sürecimiz ve sağlam sistem altyapımız sayesinde dosya teslimatında gecikme söz konusu değildir. Çeviri platformumuz sayesinde hangi dilde olursa olsun metin çevirisi için 7/24 sipariş verebilir, uzman çevirmen kadromuzla metin çevirisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA METİN ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Metin çevirisi kalite garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Metin çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek