Lokalizasyon Çevirisi

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

profesyonel çeviri hizmetini geniş dil yelpazesinde ve geniş alanda sunmayı kendine görev edinmiş birçok çeviri merkezi çeviri havuzunda bulunarak, lokalizayon çevirisi siparişleriniz diğer adıyla yerelleştirme çevirisi siparişleriniz için hizmet vermektedir. Kitapların, filmlerin, web sayfalarının ve bilgisayar yazılımlarının tüm dünyaya atfedildiği günümüzde, lokalizasyon çevirisi kritik çeviri türleri arasındadır. Herhangi bir ürünün ya da yapıtın belirli bir coğrafyaya ya da etnik topluluğa dilsel ve kültürel unsurlar göz önünde tutularak uyarlanması, o ürün ya da yapıtın daha çok insana ulaşması anlamına gelmektedir. Bu sebepten, oldukça önemli bir çeviri türü olan lokalizasyon çevirisi, mutlaka profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme büroları tarafından sağlanmalıdır. Kurulduğu tarihten itibaren birçok lokalizasyon çevirisi hizmetine imzasını atmış olan çeviri merkezi, bu alan için daha uygun olup uzman tercüman kadrosu ve sistematik çalışma yöntemi de önemli faktörlerin başında gelmektedir.

Uzman Tercümanlar Tarafından Lokalizasyon Çevirisi Hizmeti

Tercüman işe alma sürecinde ince eleyip sık dokuyarak, çeviri sektöründe başarılı kariyer sahibi olan tercümanların işe alınması ve çeviri siparişinizin diline ve alanına göre en uygun tercüman ataması yapması bir tercüme bürosunun ilk görevleri arasındadır. hızlı çeviri hizmeti ile de lokalizasyon çevirisi siparişleriniz için deneyimli olan çeviri bürosu, teslimat günlerinde sizi yarı yolda bırakmayıp, profesyonel lokalizasyon çevirisi gerekliliklerinin hepsini özenle yerine getirerek, sizi sıfırdan tercüme bürosu arama derdinden kurtarmaktadır. Profesyonel lokalizasyon çevirisi hizmeti garantisi sunan tercüme bürosu fazla olduğundan ve her platform kendi dalında en iyi olduğunu iddia ettiğinden dolayı geçmiş müşteri portföyüne bakmak öncelikli olarak yapılması gerekenler arasındadır.

Anında Fiyat Garantisi ile Lokalizasyon Çevirisi Hizmeti

Lokalizasyon çevirisi hizmeti almak için çok paralar harcamanıza ya da ikinci işlemlere gerek duymaya son. Çevirimvar tercüme ofisi alanında uzman tercümanlar tarafından hesaplı lokalizasyon çevirisi hizmeti sunmaktadır. Yeminli çeviri hizmeti gibi ekstralardan ücret almayan ve ekonomik açıdan da güvenilir olan Çevirimvar’ın öncelikli amacı kısa vadeli kazançlar değil müşteri memnuniyetidir. +4000 bireysel ve kurumsal müşteri portföyü ile de piyasadaki yerini gösteren Çevirimvar, lokalizasyon çevirisi hizmeti için ihtiyacınız olan adrestir. Örneğin Wordpress içerikleriniz (Blog tercümesi) veya Drupal lokalizasyon hizmeti için tercümeye ihtiyacınız olabilir.

Lokalizasyon Çevirisi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek