Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve İspanyolca çeviri seçenekleri ve yeminli çeviride tecrübeli kadrosu ile Çevirimvar Kıbrıs tercüme bürosu artık bir tık uzağınızda. profesyonel çeviri ofisimize Kıbrıs Lefkoşa ve çevresinden ulaşmak oldukça kolay. Online çeviri bürosu olarak hizmet vermekte olan Kıbrıs tercüme bürosu Çevirimvar, kaliteli çevirinin doğru ve eksiksiz olması gerektiğinin bilincinde olarak çalışır. Çeviri, kaynak dildeki mesajın içeriğinin çevirinin yapıldığı hedef dildeki doğallığı koruyarak mümkün olduğunca kesin ve eksiksiz yapılır. profesyonel çeviriyi esas bilen Çevirimvar ile Kıbrıs tercüme bürosu aramak yerine, internet üzerinden çeviri siparişi verebilir, çeviri sürecinizi çeviri takip sistemi üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kıbrıs Tercüme Bürosunda Uzman Çevirmenler

Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadrosu, anadilde editörler ve zengin bir sözlük altyapısına sahip olan Kıbrıs tercüme bürosu; doğru, zamanında ve kusursuz proje teslimi prensibiyle çalışmaktadır. Lazım olabilecek her alanda; sosyal medya çevirisi, sosyoloji çevirisi, kullanım kılavuzu çevirisi, paraphrasing, hasta raporu çevirisi ve her türlü tıbbi, hukuki, teknik ve akademik çeviride Çevirimvar Kıbrıs tercüme bürosundan faydalanın.

Her Yerden Ulaşabileceğiniz Kıbrıs Tercüme Ofisi

Şirketlere, akademisyenlere, kamu kurumlarına ve bireysel ihtiyaçlara geniş çaplı çeviri hizmeti sunan, Kıbrıs gibi farklı dillerden ulusların sıklıkla bulunduğu lokasyonlardan anında ulaşılabilir olup Kıbrıs tercüme bürosu aramalarınıza son verecek Çevirimvar, hızlı çeviri gerektiren işlerinizde en uygun tarihleri sunar. Mutlak müşteri memnuniyeti, zamanında çeviri teslimi, en uygun tercüme fiyatı ve güvenilir hizmet anlayışı ile en iyi Kıbrıs tercüme bürosu olarak işler.

Çevirilerinizi Hemen Bize Ulaştırın!

Çevirimvar ekibi olarak biz, her dilde tercümeyi yetkili, profesyonel ve hızlı şekilde yapıyoruz. Çeviri konularınıza göre alanlarında uzman çevirmenlerimizle çalışarak her an ulaşılabilir olmaya devam ediyoruz. Kıbrıs tercüme bürosu Çevirimvar olarak, güvenilir bir sistemle çalışmalarımızı sürdürüyor, müşteri gizliliği esasına uygun çalışıyoruz. Sistemimiz üzerinden fiyat teklifi alabilir ve canlı destek bölümümüzden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Tercüme Bürosu Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek