Katalog ve Broşür Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Katalog ve Broşür Tercümesi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Katalog – broşür çevirisi önemli bir çeviri dalıdır çünkü reklam ve tanıtım işlemleri günümüz piyasasında yer edinmek isteyen firmaların öncelik verdiği ve önemsediği bir konudur. Bu reklam ve tanıtım radyo, televizyon ve internet gibi multimedya üzerinden işitsel ve görsel olarak sağlanabileceği gibi aynı zamanda broşür, katalog, gazete ilanı gibi yazılı yolla da yapılabilir. Hızla globalleşen bir dünyada yaşadığımız düşünülürse reklamın tek dilde yapılması ulaşabileceği potansiyel müşteri sayısını kısıtlar hatta düşürür. Bunun önüne geçmek ve firmanın ismini olumlu anlamda akıllara kazımak için katalog – broşür çevirisi işlemleri yapılır.

Katalog – broşür çevirisi yaptırmak isterseniz başvurabileceğiniz pek çok yer vardır. Tercümanlık ve çeviri bürolarının yanı sıra günümüzde giderek güven ve popülerlik kazanan online çeviri siteleri de bu alternatifler arasındadır. Online çeviri hizmeti veren firmalar aracılığıyla katalog broşür çevirisi yaptırmanın avantajı alanında yetkin çok sayıda çevirmene tek tıkla ulaşabiliyor olmanız.

Katalog – broşür çevirisi profesyonel ve tecrübeli çevirmenler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Katalog – Broşür çevirisi alanında tecrübe ve yetkinlik gerekmesinin temel sebebi reklam sırasında cümle düşüklüğü ve benzeri hataların firmanın prestijini sarsabilmesidir. Düzgün kurulmuş cümleler ve hedef dilin kültürüne uygun kalıplar kullanılarak firmanın güvenilirliği ve popülerliği sağlamlaştırılabilir. Katalog – broşür çevirisi yapılırken daha önce bu işi yapmış alanında yetkin ve yetkili çeviri firması ile çalışmak bu sebepten önemlidir.

Katalog-broşür çevirisi için Çevirimvar profesyonel tercüme ofisi her zaman yanınızda. Teknik katalog tercümesi vb. tüm dosyalarınız için dünyanın neresinde olursanız olun hemen broşür çevirisi için internet üzerinden sipariş verebilir ve ardından çeviri sürecini Çevirimvar sipariş takip üzerinden görebilirsiniz. Güvenilir çevirinin tek adresi olma yolunda ISO kalite belgesine sahip ilk ve tek online tercüme ofisi Çevirimvar acil çeviri ve hızlı çeviri kapsamında da katalog-broşür çevirisi için ulaşabileceğiniz bir tercüme bürosudur.

Katalog ve Broşür Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek