İngilizce Tıbbi Tercüme Hizmeti

Profesyonel İngilizce Tıbbi Çeviri Hizmeti İçin Profesyonellerle Çalışın, Online Avantajlardan Faydalanın.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar ile tıbbi İngilizce çeviri; diş hekimliği, biyomedikal ve mikrobiyoloji alanlarının yanı sıra tıbbi makale çevirisi, kitap, rapor çevirisi, prospektüs çevirisi, epikriz raporu çevirisi, akademik tıp belgeleri ve tıbbi yayın belgeleri çevirisi gibi birçok alanda profesyonel çeviri hizmetini kapsar. Hassasiyet ve titizlik ile incelenecek olan medikal/tıbbi belgelerinizin çevirisini kaliteli çeviri anlayışımız ile sunarız. Tıbbi İngilizce çevirisinde de sizler için en güvenilir çeviri adresiyiz.

Uzman Tıbbi İngilizce Çeviri

Tıbbi İngilizce çeviri, terminoloji hakimiyeti ve tecrübe isteyen bir uzmanlık alanıdır. Cümle düşüklükleri, anlam kaybı olmaksızın, alana özgü doğru terimlerin seçilerek gerçekleştirilen tıbbi İngilizce çeviri için tercüme büromuza başvurun. Tıp alanında uzman, tıbbi İngilizce çeviri alanında tecrübeli tercümanlarımız ile metin çevirileriniz yanı sıra ücretsiz revize hizmetiyle de tıp çevirisinde size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Uygun Fiyatlı Tıbbi İngilizce Çeviri

Siz değerli müşterilerimizi maddi açıdan zorlamadan en hızlı çeviri hizmetini tıbbi İngilizce çeviri alanında da internet üzerinden sizlere sunuyoruz. Her daim ulaşılabileceğiniz 7/24 çeviri takibi ve destek hattımız ile acil tıbbi İngilizce çeviri ihtiyaçlarınız için hiçbir sorunuzu cevapsız bırakmıyoruz. Bizlere hemen ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilir, tıbbi İngilizce çeviri sürecini sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeminli Çeviri

Tıbbi İngilizce çeviri alanında çalışmakta olan ekibimiz tıbbi metinlerin çevirisinin üstesinden gelecek şekilde akademik ve profesyonel donanıma sahip olup çevirilerinde yeminli çeviri hizmeti sağlamaktadır. Hasta raporu çevirisi, doktor raporu çevirisi gibi metinlerin yanı sıra akademik çeviri ve tıbbi cihaz metinleri çevirisi de dahil olmak üzere medikal çeviri kapsamında müşteri memnuniyeti ön plandadır. Yenilikçi ekibimiz ve memnuniyetinizi birincil önemde tutan çalışma prensiplerimiz ile tıbbi İngilizce çeviri hizmetini online tercüme büromuza sizler için taşıdık.

ÜÇ ADIMDA MEDİKAL ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

İngilizce Tıbbi Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek