İngilizce tercüme hizmeti için tek adres

İngilizce tercüme hizmetini profesyonel çeviri kapsamında müşterilerine doğru ve zamanında sunan Çevirimvar tercüme bürosu bulunduğunuz şehre geliyor. İngilizce tercüme hizmeti için titiz davranan müşterilerine her zaman güvenilir profesyonel çeviri hizmeti sunmayı amaç edinmiş Çevirimvar tercüme bürosu dosyanız ne kadar uzun olursa olsun, teslimat tarihinizi talebiniz doğrultusunda belirleyebilir, İngilizce tercümenizi size hızlı bir şekilde teslim edebilir. Artık tercüme bürosu arayışınız son buluyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, İngilizce tercüme hizmeti için tercüme bürosu arayarak zaman kaybetmek yerine Çevirimvar adresinden İngilizce tercüme hizmeti alabilirsiniz. İngilizce tercüme hizmetinin yanı sıra Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca gibi birçok dil çiftinde tercüme hizmeti de sunmaktayız. İngilizce tercümeniz tamamlandığında çevrilen metin dili ana dili İngilizce olan bir uzman tarafından kontrol edilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

İngilizce tercüme de kalitenin ikinci adı

İngilizce tercüme hizmetinde uzman çevirmenlerle çalışarak her zaman işinizi kolaylaştırmayı hedef edinen Çevirimvar’ın alana yönelik çevirmen ekipleri sayesinde terminoloji konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. İngilizce tercüme hizmeti kapsamında, İngilizce teknik tercüme, İngilizce medikal tercüme, İngilizce akademik tercüme, İngilizce hukuk tercümesi ve İngilizce sosyal bilimler tercümesi gibi birçok alanın yanı sıra İngilizce web sitesi çevirisi/lokalizasyon ve kitap çevirisi hizmeti de sunmaktayız. Tıp alanında uzman bir çevirmen tarafından sosyal bilimler alanında bir makale çevirisini yapmak ne kadar zorsa, edebi metin çevirmenlerinin de teknik bir kullanım kılavuzunu çevirmesi o kadar uğraştırıcı olabileceği gerçeğiyle alana özgü çevirmen seçimlerimiz kalitemizin arkasındaki en güçlü neden.

7/24 İngilizce tercüme hizmeti

İngilizce tercüme denildiğinde yalnızca dili iyi bilen bir kişi tarafından metnin çevrilmesi akla gelmemelidir. Çevirimvar İngilizce tercüme denildiğinde önemli olanın kaynak dildeki anlamı doğru kelime tercihleriyle verebilmek olduğunu savunarak uygun fiyatlı, kaliteli İngilizce tercüme hizmeti sunmaktadır. İngilizce tercüme hizmeti kapsamında tez özeti çevirisi, sunum çevirisi, özgeçmiş çevirisi gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak tercüme hizmeti için de yanınızdayız. İngilizce tercüme hizmeti için 7/24 profesyonel çeviri hizmeti sunarak çeviri taleplerinizi özenle karşılamaya devam edeceğiz.

ÜÇ ADIMDA İNGİLİZCE TERCÜMENİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

İngilizce tercüme hizmeti kalite garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • İngilizce tercümeniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

İngilizce Tercüme Hizmeti - Ortalama: 4.7 (Toplam 19 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek