İngilizce Hukuki Çeviri Hizmeti

Profesyonel İngilizce Hukuk Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

İngilizce hukuk çevirisi alanında Çevirimvar, terminolojiye hâkim ekibi ile profesyonel çeviri denince akla ilk gelen adres. Çok önemli olan tapu çevirisi, tutanak çevirisi, mevzuat çevirisi, poliçe çevirileri, bilirkişi rapor çevirisi, beyanname çevirisi, ibraname çevirisi, kanun çevirisi, mahkeme belgeleri, vekâlet çevirisi, sertifika, sözleşme çevirisi ve kayıt örneği çevirisi, kefaletname çevirisi, sigorta poliçesi çevirileri ve bunlara benzer hukuki belgeleriniz güvenilir ekibimize İngilizce hukuk çevirisi süreci için gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Hukuki Çevirilerde Çeviri Süreci

Her hizmetimizde olduğu gibi, İngilizce hukuk çevirisinde de müşteri memnuniyeti bizim için odak noktasıdır. İngilizce hukuk çevirisi işlemi yapılan belgelerinizi alanında tecrübeli ve profesyonel çevirmenlerimiz tarafından ön görülen tarihte teslim ederiz. İngilizce hukuk çevirisi uzmanlık gerektirir. Noter tasdikli, yeminli çeviri sağladığımız kaliteli çeviri hizmetimizde, bilgisayar tabanlı programlar kullanmadan tamamen insan kaynaklı çeviri sistemi ile çalışırız.

Acil İstenen İngilizce Hukuk Çevirisi

Anında ve 7/24 online destek hattımız sayesinde tüm İngilizce hukuk çevirisi işlemlerinizde, oldukça tecrübeli olmamızın yanı sıra aciliyet gerektirdiği takdirde hemen elinize ulaştıracağımız İngilizce hukuk çeviriniz için hemen bize ulaşın. Süreç hakkında detaylı bilgi alabilir, İngilizce hukuk çevirisi süresince üçüncü bir şahsın dâhil olmayacağından emin olabilirsiniz. En uygun fiyat tarifemizden yararlanarak acil İngilizce hukuk çevirisi işleminizi başlatabilirsiniz. Güvenilir çeviri ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen fiyat teklifi alın.

Çevirimvar Online Avantajlarından Yararlanın

Çevirimvar online tercüme bürosu olarak İngilizce hukuki çeviri alanında sizlere profesyonel çevirmen ekibimizle hizmet veriyoruz. Bütün İngilizce hukuk çevirisi taleplerinizi uluslararası hukuk literatürüne uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İngilizce hukuk çevirisi süreciniz sıkı güvenlik kuralları altında tutulmakta ve anlam bütünlüğü kontrol edilmektedir. Siz de, İngilizce hukuk çevirisini istediğiniz dosyaları PDF, Word veya JPEG formatında hızlı bir şekilde sistemimize yükleyebilir ve uygun fiyatlarla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÜÇ ADIMDA HUKUK ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

İngilizce Hukuki Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu