İngilizce Akademik Çeviri Hizmeti

İngilizce Akademik Tercüme İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar, İngilizce akademik çeviri, medikal çeviri, hukuki belge çevirisi, teknik çeviri ve web sitesi çevirisi gibi uzmanlık isteyen konuların yanında ehliyet, diploma, transkript, sözleşme, dilekçe, vize ve konsolosluk belgeleri gibi resmi ve bilimsel içerikli metinlerinizin çeviri işlemlerini hem kaliteli hem de güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. İngilizce akademik çeviri alanında oldukça tecrübeli kadromuz ve yeminli çeviri hizmetimiz ile sektörde en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Güvenilir Çeviri Çevirimvar

Bahsettiğimiz gibi, teknolojik gelişmeler ışığında internet üzerine kurmuş olduğumuz büromuz, gelişmelerin getirdiği yenilikler ve aranan çeviri-çevirmen profilinin farkında. Uzmanlık alanlarını edinmiş olan çevirmen kadromuz, dil gelişimindeki süreci yakından takip ederek kaynak ve hedef dil arasında aktarılması oldukça önemli olan durumsal olay örgüsünü de güvenilir çeviriye yansıtıyor. Çeviri hacmi gün geçtikçe artıyor ve kolaylık getiren ilerlemelerle birlikte çeviride güven sağlayarak güvenilir çeviri yapan bir ekibe olan ihtiyaç daha da artıyor.

İngilizce Akademik Çeviride Hataya Yer Yok

Lisans, yüksek lisans, doktora tezleri, her türlü bilimsel makale ve teorik çalışma notları, araştırma-geliştirme çalışmalarınızın çevirilerini Çevirimvar online çeviri bürosu olarak yetkin çevirmenlerimiz tarafından sizlere teslim ediyoruz. Terminolojiye hâkim ve orijinal metnin korunmasında tecrübeli çevirmenlerimiz İngilizce akademik çevirinize başlamak için çeviri yaptır seçeneğinden dosya yüklemenizi bekliyor. İngilizce akademik çeviri alanında olgu sunumu ve tıbbi makale çevirisi, makale özeti çevirisi, redaksiyon gibi hizmetler veriyoruz. hızlı çeviri olanağı sağlıyor, akademik alanda acil ihtiyaç duyabileceğiniz ve uluslararası anlamda önem arz edebilecek belgelerinizi titizlikle çeviriyoruz. Akademisyenlerin büyük sorunu olabilen yabancı dilde tez çevirisi konusunda uzman ekibimiz ile çalışıyor ve akademik metinlerinizde yapılabilecek hataları öngörebiliyoruz. Sosyal bilimler, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Tıp ve Eczacılık alanlarında garantili çeviri hizmeti sunuyoruz.

Akademik Çeviride %100 Müşteri Memnuniyeti

İngilizce akademik çevirileriniz, süreç bitiminde ekibimiz tarafından ücretsiz sağladığımız revize işleminden geçiyor. Süreç boyunca da sizlere sağladığımız canlı destek 7/24 çalışma saatleri ile sizlerin memnuniyetinden İngilizce akademik çeviri alanında da ödün vermiyoruz. Hakemli dergiler, yayınlar için bizler de sizin için kaliteli çeviri sunuyor ve uygun fiyat teklifi veriyoruz.

Hızlı Çeviri İçin Doğru Adres

İngilizce Türkçe tercüme ihtiyaçlarınızı kaliteden ödün vermeden çevirip en kısa süre içerisinde yayınlanması için teslim ediyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz İngilizce akademik çeviri belgelerinizi asla üçüncü kişilerle paylaşılmadığından emin oluyoruz. İngilizce akademik çeviriler yapan uzman bir kadro ile yüksek kaliteli çevirileri garantiliyoruz. profesyonel çeviri adresi Çevirimvar tercüme bürosuna anında ulaşarak İngilizce akademik çeviri hizmetimizden üç adımda faydalanın.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

İngilizce Akademik Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • İngilizce Akademik Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek