İhbarname Çeviri Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tarifname Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Sözcük anlamı olarak 'haber gönderme kağıdı' anlamına gelen ,Noter vasıtasıyla gönderilmesi gereken ve resmi bir işlem olan ihbarname her türlü hukuki işlemlerde muhatabına kanun sözleşme örf ve adetten doğan hak ve isteklerin yazılı şekilde bildirilmesi veya haber verilmesi için yapılan işlemlerdir. Hukuki anlamda oldukça büyük önem taşıyan ihbarname belgelerinin davalarda ve yasal konularda gerekli olacakları için dikkatle hazırlanması ve takibinin yapılması gerekmektedir.

İhbarname Çevirisi Nedir?

İhbarname veya ihtarname, hak ve isteklerin karşı tarafa bildirilmesi ve sonraki süreçlerde açılması muhtemel olan davalarda haklılığı ispat etmek amacı ile kullanılan bir belge türüdür. Özellikle iş davalarında dava yoluna gitmeden önce karşı tarafa ihtarname / ihbarname çekilerek söz konusu davaya konu edilecek talepler bakımından karşı tarafın uyarılması işlemi gerçekleştirilmiş olur.

İhbarname Çevirilerinizde Kaliteli Sonuç

Çevirimvar online tercüme bürosu sayesinde ihbarname çevirilerinizden kaliteli sonuçlar alarak iletmek istediğiniz tarafa iletebilir veya kurumlarda kullanabilirsiniz. Hukuki tercüme alanında, özellikle ihbarname çevirisi konusunda uzmanlaşmış, uzun yıllar deneyime sahip olan profesyonel tercümanlarımız ile çalışmaktadır. Çevirimvar online çeviri merkezi, çeviriniz hangi dil çiftlerinde talep edilmiş olursa olsun mutlaka kalite kontrol aşamasından sıkı bir şekilde geçilerek teslim edildiğinden emin olur. Önemli hukuki terimler içeren, anlamda veya yazım kurallarında herhangi bir yanlışın çok büyük etkiler doğurabileceği ihbarname çevirisinde de sizlere yardımcı olmak adına hizmet veriyoruz.

Neden Çevirimvar?

Çevirimvar online çeviri bürosu olarak, sektördeki vermekte olduğumuz Akademik çeviri, Teknik çeviri, Hukuki çeviri, Şirket Devri çevirisi, temlikname çevirisi ve daha birçok alandaki çeviri hizmetlerimizi büyük bir ciddiyet ile gerçekleştiriyoruz. İngilizce başta olmak üzere, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Arapça, Rusça, Yunanca, Portekizce ve daha birçok dünya dilinde kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. güvenilir çeviri sonuçları almak için, Çevirimvar ekibinin profesyonelliği ile hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Online çeviri bürosu olarak çalışmamızın neticesinde, beklemen aynında fiyat ve teslimat bilgisi edinerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Çevirilerinizi sistemem yükleyerek, dilerseniz hızlı çeviri seçeneği ile ilerleyip verilen teslimat tarihinden daha erken bir tarihe çeviri talebinizi oluşturabilirsiniz. Sektördeki ilk ve tek ISO sertifikalı online çeviri bürosu Çevirimvar olarak her türlü soru, sorun ve arzularınıza geri dönüş sağlayarak dikkate alıyoruz.

İhbarname çevirilerinizde de aynı özen ve dikkat ile süreci devam ettiriyoruz. İhbarname çevirisi sürecinizi sistemimiz üzerinden takip ederek iletmek istediğiniz notları da kolaylıkla bize iletebilirsiniz. Çeşitli taleplerinize kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak, talep ve ihtiyaçlarınıza uygun bir çeviri hizmeti sağlamak için sektörde sizlerleyiz. Siz de ihbarneme çevirisi için belgenizi sistemimize yükleyerek anında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Çeviri işlemlerinizi hızlı ve pratik gerçekleştirmenin en güvenilir yolu olan Çevirimvar olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için bu sektördeki yerimizi koruyoruz. Çevirimvar üzerinden bizlere her an ulaşabilirsiniz.

İhbarname Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek