Gümrük Tercüme Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Gümrük Tercüme Hizmeti Almak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Gümrük tercümesi özellikle günümüzde oldukça önem taşıyan bir çeviri koludur. Bütün ithalat ve ihracat işlemlerinde iki ülke arasında düzenlenen ticari evrakların iki tarafça da anlaşılabilmesi ve iki tarafın hükümetince yasalara aykırı olmadığının tanınması için gümrük tercümesinde çevirinin eksiksiz ve hatasız yapılması büyük önem arz eder. Tam bu noktada profesyonel çeviri hizmeti sağlayan Çevirimvar devreye girer. Gümrük tercümeleri uluslararası ticarette bürokrasinin ilerlemesi ve ticari işlemlerin aksamadan yürütülebilmesi açısından çok ciddiye alınan ve profesyoneller tarafından yapılması gereken bir çeviri türüdür. Gümrük tercümesi işlemlerini yeminli bir şekilde yürüten Çevirimvar tercümanlık bürosu aynı zamanda online çeviri hizmeti sunan profesyonel çeviri sitesidir. Gümrük evrakları resmî belgeler olduğundan ve yasalara uygun düzenlenmesi gerektiğinden tecrübeli Çevirimvar ile çalışarak hazırlanması gerekir.

Türkiye İhracatçılar Meclisinin resmi internet sitesinde belirtildiği üzere gümrük evrakları çevirisi: Gümrük Beyannamesi çevirisi, Fatura çevirisi, Ticari Fatura çevirisi, Proforma Fatura, Orijinal Fatura, Navlun Faturası, Konsolosluk Faturası, Tasdikli Fatura, Özel Fatura, Ayrıntılı Fatura, Menşe Şahadetnamesi, A.TR Dolaşım Belgesi, EUR.1 Dolaşım Sertifikası, Tedarikçi Beyanı, EUR-MED Dolaşım Sertifikası, CITES Belgesi, Hasat Belgesi, Menşei Belgesi, Orman/Tekel Nakliye Tezkeresi, Helal Belgesi, AQAP Belgesi, GMP Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, Tip Onayı Belgesi, Radyasyon Analiz Belgesi / Sarı Belgesi, Boykot/Kara Liste Sertifikası, Analiz Belgesi, E 1 Laminat Parke Belgesi, Sigorta Belgeleri, Sigorta Sertifikası çevirisi, Sigorta Poliçesi çevirisi, Taşıma Belgeleri çevirisi, Çek Listesi, Koli Listesi şeklinde sıralanır. Bütün bu evrakların her biri de kedi içinde alt başlıklara ayrılarak farklı resmî belgeler içerir. Çok çeşitli evrak bulunduran yelpazesi sebebiyle gümrük tercümesi işlemi dikkat ve zaman ister. İşinin ehli çevirmenler tarafından yapılması çok önemlidir.

Gümrükler iki farklı ülke arası ticaretin kontrol altına alındığı noktalar olduğu için gümrük evrakları tek dilde düzenlenmez. Hem çıkış noktası olan ülkenin hem de hedef ülkenin diline çevrilip iki ülkenin yetkilileri tarafından onaylanması gerekir. Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu her türlü gümrük çevirisi için size destek olmaya devam edecektir. Hem önemli hem de ihtiyaçtan doğmuş bir iş kolu olan gümrük tercümesini büyük titizlikle yürüten Çevirimvar profesyonel tercüme ofisi 7/24 sipariş verebileceğiniz online platformu sayesinde yanınızda.

Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu