Edebi Sanatsal Tercüme

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Profesyonel çeviri hizmetini geniş bir alanda yapan Çevirimvar, edebi-sanatsal çevirileriniz için de sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Edebi-sanatsal tercüme diğer tercüme türlerinde oluğu gibi uzmanlık, deneyim, profesyonellik gerektirmesinin yanı sıra, hikâye, roman, ansiklopedi, masal, şiir, makale gibi farklı şekillerde yorumlanabilen yapıtlar içerdiğinden dolayı oldukça titiz yapılması gereken bir tercüme türüdür. Çevirimvar çeviri merkezi her dile özel ve her alana özel deneyimli ve uzman tercümnalar ile çalıştığından dolayı ve her siparişe en uygun spesifik tercümanı verdiğinden olayı edebi-sanatsal tercüme siparişleriniz için en güvenilir adrestir.

Kaliteli Edebi-Sanatsal Tercüme

Edebi-sanatsal tercüme sadece hedef dile hakim olmakla kalmayıp aynı zamanda hedef dilin gelenek, görenek, örf, adet, dini öğeleri, kültür öğeleri hatta atasözlerini bilmeyi gerektirmektedir. Tüm bu olgular okuyucuya aynen yansıtılmadığı takdirde ortaya başarısız bir edebi-sanatsal tercüme hizmeti örneği çıkmış olur. Bu sebepten, online tercüme bürosu olarak Çevirimvar, edebi-sanatsal tercüme hizmeti için özel çevirmenler ile çalışıp kadrosunda deneyimli kişileri bulundurmaktadır. Ayrıca, son okuma gibi kalite kontrol yöntemleri sayesinde küçük de olsa oluşabilecek hatalar ortadan kaybolmaktadır. Hiçbir edebi-sanatsal tercüme siparişiniz kalite kontrol aşamasından başarıyla çıkmadan size ulaşmamaktadır.

Hızlı Edebi-Sanatsal Tercüme

Acil edebi-sanatsal tercüme siparişlerinde bile müşterilerini düşünen Çevirimvar çeviri bürosu, karşınızda her zaman muhutap bulabileceğinizin garantisini vererek, çeviri hizmeti süresince sizi stresten uzak tutmaktadır. Hızlı çeviri hizmeti ile teslimat günlerinizin dostu olan Çevirimvar, edebi-sanatsal tercüme siparişinizin yeminli çeviri yöntemi ile yapılması durumunda ekstra ücret talep etmemektedir.

Edebi Sanatsal Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu