Edebi çeviri bizim işimiz

Edebi çeviri için profesyonel tercüme bürosu aramanıza artık son veriyoruz. Tercüme bürosu olarak başta İngilizceden Türkçeye profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar edebi çevirileriniz için en doğru adres. Edebi çeviri demek bir dilden bir başka dile kelimelerin, cümlelerin birebir çevrilmesiyle gerçekleştirilen bir tercümeden ziyade hedef dilin kültürünün, tarihinin, geleneklerinin çevrilmesi demektir. Diğer çeviri türlerinden ayrılan edebi çeviri kapsamında kitap çevirmenleri ve akademisyenlerle çalışan Çevirimvar, edebi çeviri alanında sayısız metnin çevirisine imza atmıştır. Kitap çevirisi, öykü çevirisi, roman çevirisi, içerik çevirisi, makale çevirisi gibi birçok edebi çeviride bizim imzamız var.

Edebi çeviri sanat demektir

Edebi çeviri sanat çevirisi demektir. Örneğin şiir çevirisi. İngilizceden Türkçeye veya farklı dil çiftlerinde çevrilen eserin içerisindeki duyguların, aynı şekilde doğru kelime seçimleriyle tercümesine aktarılması gereklidir. Kaliteli çeviri hizmeti sunmayı ilke edinmiş Çevirimvar, edebi çeviri alanında da iddiasını sürdürmektedir. Profesyonel çevirmen ekibiyle edebi çeviri denildiğinde akla gelen ilk isim olma hedefiyle güvenilir tercüme hizmeti sunan Çevirimvar sizin için bir tercüme ofisinden çok daha öteye geçmekte ve edebi çevirileriniz için çözüm ortağınız olmaktadır.

Edebi çeviri için en doğru adres

Edebi çeviri kapsamında İngilizce edebi çeviri ve Almanca edebi çeviri hizmetinin yanı sıra literatür tercüme hizmeti için de profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar sayesinde tercüme platformumuz üzerinden 7/24 edebi çeviri siparişi verebilir, çeviri takip sistemi üzerinden çevirilerinizin gidişatını kontrol edebilirsiniz. Edebi çeviride metin son okuma ve kalite kontrol aşamalarından geçirilmekte ve uzman bir editör tarafından kontrol edilmektedir. Anlam bütünlüğü ve dil bilgisi açısından kontrol edilen edebi çeviriniz zamanında teslim edilmektedir.

ÜÇ ADIMDA EDEBİ ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Kaliteli Edebi Çeviri Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Edebi çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek