Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Elinizde bir metin var ve bunun çevrilmesi gerekiyor. İster akademik bir makale olsun, ister teknik bir kullanım kılavuzu, çevrilmesi gereken metin için başvurulması gereken en doğru adres bir tercüme bürosu veya tercümandır.

Metin elinizde, google’da tercüme bürosu veya tercüman araması yaptığınızda karşınıza sayısız sonuç çıkacaktır. Peki bu kadar çok seçenek varken nasıl doğru bir karar vereceksiniz?

Öncelikle dikkat etmeniz gereken, referansları olan ve herhangi bir sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz, yani doğru iletişim bilgileri olan bir tercüme bürosu seçmeniz. Belki çok uygun fiyata çevirinizi yapacak bir tercüme bürosu buldunuz ancak çok daha az maliyetli olsun derken çeviri metnini elinize aldığınızda hatalarla dolu eksik bir metin teslim almış olabilirsiniz ve bu durumla ilgili karşınızda bir muhatap bulamayabilirsiniz.

Fiyatlandırmada genelde 1000 karakter (boşluksuz) veya 180 kelime bir sayfa olarak kabul edilir ve bir sayfa için birim fiyatı söylenir. Örneğin; metniniz 4000 karakterse bu toplam 4 sayfa demektir, ya da 360 kelimeyse bu 2 sayfa demektir.

Çeviri demek çoğu zaman zamanla yarışmak demek. Müşteriler genelde çeviriyi bir an önce teslim almak ister ve özenle yapılan bir çevirinin zaman aldığını göz ardı ederler. Aceleniz var ve hem kaliteli hem de biran önce çeviri yapılsın istiyorsanız tercihinizi online yani çevrimiçi çeviri platformlarından yana kullanabilirsiniz.

Online Çeviri Hizmeti: Çevirimvar

Devir teknoloji devri. Bir fatura yatırmak veya eft yapmak için artık bankaya gitmiyorsunuz. Telefonunuzdaki uygulamadan birkaç dakika içerisinde bankacılık işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Öyleyse çevirilerinizi de neden internet üzerinden halletmeyesiniz? Online çeviri hizmeti, sizi tercüme bürosunun telefon numarasını bulup aramak ve ardından uzun uzadıya telefonda fiyat, teslimat vb. gibi detayları konuşmaktan kurtarır. Telefon konuşmasından sonra fiyat bilgisi için metninizi e-posta aracılığıyla gönderme zahmetinden kurtarır. Kısacası size zaman kaybı yaşatmaz, aksine hayatınızı pratikleştirir. İnternet üzerinden metninizi bir tıkla ekler ve kullanılan yazılımlar sayesinde anında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Tüm süreci birkaç adımda yönetebilirsiniz.

Çevrilmesini istediğiniz metin hangi formatta olursa olsun ilk olarak elinizdeki metni ana sayfa üzerinden yükleyerek işleminizi başlatın. Sistem otomatik olarak fiyat hesaplaması ve teslimat tarihi belirleyerek sizi anında bilgilendirecektir. Çeviriniz için sunulan teslimat tarihi sizin için uygun değilse hızlı çeviri tercihi de alternatifler arasındadır. Onayınızla birlikte çevirinize başlanır ve size sunulan teslimat tarihine kadar tarafınıza gönderilir. Daha detaylı bilgiye Nasıl Çalışır sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online Çeviri Hizmeti Nasıl Çalışır?

Çevrilmesini istediğiniz metin hangi formatta olursa olsun ilk olarak elinizdeki metni site içerisine yükleyerek işleminize başlarsınız. Aslında işleminize başlarsınız demek bile yanlış olur çünkü yapmanız gereken tek şey metni sisteme yüklemektir. Ardından sistem otomatik olarak fiyat hesaplaması ve teslimat tarihi belirleyerek sizi anında bilgilendirecektir. Çeviriniz için sunulan teslimat tarihi sizin için uygun değilse hızlı teslimat tercihi de alternatifler arasındadır. Bu süreç içerisinde paylaşmanız gereken tek kişisel bilginiz e-posta adresiniz olacaktır. Onayınızla birlikte çevirinize başlanır ve size sunulan teslimat tarihinde e-posta veya çıktı halinde posta yoluyla gönderilir.

Tercüme Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek