Bilimsel Çeviri Hizmeti

Bilimsel Çeviri İçin Profesyonellerle Çalışın. Anında Fiyat Teklifi Alın, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Olun.

FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Çevirimvar profesyonel tercüme bürosu olarak, hazırladığınız bilimsel yayınların, akademik amaçlı yazıların, gelişen teknoloji ile ilgili belgelerinizin çevirisini bilimsel çeviri başlığı altında uzman çevirmen ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uluslararası platformlarda kullanacağınız veya herhangi akademik bir hususta ihtiyaç duyacağınız bilimsel çeviri, size vereceğimiz zaman diliminde alanında uzman ve tecrübeli ekibimizce tamamlanır ve size teslim edilir.

Bilimsel Çeviri Alanı Genişliyor

Günümüzde bilimsel çeviri alanında giderek artan bir talep ve genişleyen bir iş alanı bulunuyor. Birçok farklı çeviri ofisi veya platformundan farklı olarak sizlere en başarılı çeviri garantisi sunuyoruz. Bilimsel ve teknolojik metinler bilimsel terminolojinin yoğun olduğu, zaman zaman anlaşılması zor, yoğun olarak bilimsel unsurlar içeren metinlerdir. Bu metinleri yazan kişiler alanlarında uzman birer bilim insanı oldukları ve bu metinlerin yayınladığı mecralar da çoğunlukla metnin yazıldığı alanda bilgi sahibi olan kişiler oldukları için bilimsel metin çevirisi yapmak daha titiz davranılması gereken bir süreç haline gelmiştir. Bu açıdan bakıldığında bilimsel metin çevirilerinin de kendine has teknik çeviri stratejileri vardır. Bu stratejiler doğrultusunda yeminli çeviri olanağı sunuyor ve anında fiyat teklifi veriyoruz. Hızlı çeviri ihtiyaçlarınızda da sizleri yalnız bırakmıyor, ihtiyacınız olan tarihte çevirinizi teslim ediyoruz.

Kaliteli ve Hatasız Bilimsel Çeviri

Bilimsel çevirilerde, terminoloji kullanımı kilit rol oynamaktadır. Bilimsel metinler terminolojinin yoğun olarak kullanıldığı, anlaşılırlığı zor, dâhil olduğu alana özgü birçok terim içeren metinler olduğu için bilimsel çeviri alana özgü tecrübeli çevirmenler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Bu nedenle bilimsel çevirinize başlamadan önce çevirmenlerimiz alanlarınızda terminoloji taraması yapar ve en kaliteli çeviri sonucunu sizlere sunar. Hatasız ve profesyonel bir bilimsel çeviri için Çevirimvar çeviri bürosuna hemen ulaşın.

Bilimsel Çeviride Hızlı Sonuç

Bilimsel çeviri hizmetini çeviri yaptır butonundan hemen başlatabilirsiniz. Çevirimvar olarak sizlere 7/24 canlı destek ve bilimsel çeviri aşamalarını en titiz şekilde tamamlayarak revize hizmeti de sunuyoruz. Bilimsel makaleler, bilimsel ürün bilgileri, ilaç prospektüsleri, bilimsel değerlendirme makaleleri gibi bilimsel çevirilerde sizlere hemen ulaşabileceğiniz güvenilir çeviri sürecini sağlıyoruz. Bilimsel araştırma çevirisi, tez çevirisi, patent çevirisi, teçhizat belgelendirilmesi, araştırma raporları çevirisi ve daha fazla bilimsel çeviride uzman ekibimizle bizlere ulaşmanızı bekliyoruz. Çevirimvar tercüme bürosu olarak sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle.

ÜÇ ADIMDA ÇEVİRİNİZ TAMAM
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı, formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Bilimsel Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek