Almanca Akademik Tercüme

Almanca Tez ve Makale Çevirisi Yaptırmanın En Kolay Yolu. Dosyanı Yükle, +4000 Mutlu Müşteriden Biri Ol.

FİYAT HESAPLA

Almanca Akademik Tercüme Hizmeti

Profesyonel Almanca akademik tercüme hizmetiyle müşterileri memnuniyetini ön planda tutan tercüme bürosu Çevirimvar.com, bulunduğunuz şehir fark etmeksizin tüm Türkiye’den çeviri siparişi verebileceğiniz bir tercüme bürosudur. Akademik Almanca tercüme alanında uzman çevirmen kadrosu ve Almanca ana dili olan editörleri sayesinde Almanca akademik çeviri konusunda oldukça iddialıyız. Üç kolay adımda Almanca akademik çeviri siparişinizi verebileceğiniz profesyonel çeviri hizmeti sunan tercüme büromuz sayesinde hem kaliteli çeviri ile tanışacak hem de çevirilerinizi hızlı bir şekilde teslim alabileceksiniz. Ücretsiz olarak hazırlanan terminoloji dosyası ve alanında uzman çevirmen seçimiyle dosyanızın çevirisine başlanır ve tamamlanmasının ardından kalite kontrol aşamasından geçirilerek müşterilerimize teslim edilir.

Almanca Tez, Makale Çeviri Hizmeti

Dünyada İngilizceden sonra en çok konuşulan ve Avrupa’da da çok fazla kullanılan Almanca uluslararası ithalat ihracat alanının yanı sıra Türkiye’deki akademik anlamda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Almanca akademik tercüme hizmeti kapsamında üniversitelerin lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi, uzmanlık tezi, doktora tezi çevirilerinde yazım ve dil bilgisi kurallarına özen gösteriyor, akademik çevirinizi zamanında teslim ediyoruz. Sizin emek vererek hazırladığınız bu metinlerin oldukça değerli olduğunun farkında olarak gizlilik esasına uyarak hizmet sunuyoruz. Hakemli dergilerde yayınlanacak Almanca makale çevirisi de alanında uzman çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Almanca akademik çeviri konusunda yalnızca profesyonel çevirmenlerle çalışarak her Almanca bilenin doğru ve güvenilir çeviri yapamayacağının bilincinde olan tercüme büromuz sayesinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi birinci önceliğimiz sayıyoruz.

7/24 Almanca Akademik Çeviri

Almanca akademik çeviri kapsamında, makale çevirisi, tez çevirisi, özet çevirisi gibi pek çok akademik bildiriye imza atmış bulunuyoruz. Bunun yanı sıra, Almanca teknik çeviri, Almanca hukuk çevirisi, Almanca tıp çevirisi, Almanca özgeçmiş çevirisi, Almanca web sitesi çevirisi gibi pek çok farklı alanda tercüme hizmeti de sunmaktayız. Hızlı ve kolay sipariş sürecimiz sayesinde 7/24 sipariş verebilir. Çeviri takip sistemimiz üzerinden çevirinizin durumunu dilediğiniz an takip edebilirsiniz. Ayrıca sizin için oluşturulan çeviri bulutu sayesinde dilediğiniz her yerden akademik çevirilerinize ulaşabilirsiniz. Almanca-Türkçe ve Türkçe-Almanca akademik çevirilerinizde Almancaya ana dil seviyesinde hakim profesyonel yeminli çevirmenlerle çalışarak Almanca akademik çeviri hizmetimizde yüksek kaliteli çeviri anlayışını ortaya koymaya devam edeceğiz.

ÜÇ ADIMDA ALMANCA AKADEMİK ÇEVİRİ
 1. 1. Dosya Yükle

  Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz Almanca akademik metni, dosya formatı ve büyüklüğü fark etmeksizin sisteme yükleyebilirsiniz.

  Bu işlemin en kısa sürede gerçekleşebilmesi için en yeni teknolojileri, en iyi şekilde kullandık. Yükleme işleminiz saniyeler içerisinde tamam!

 2. 2. Anında Teslimat ve Fiyat

  Sistem, yüklenen dosya için anında kelime sayımı yapar ve buna bağlı olarak ücreti ve teslimat zamanını hesaplar.

 3. 3. Çeviriyi Başlat

  Son olarak ödemenizi gerçekleştirerek çevirinizi başlatabilirsiniz. Çevirinizin durumunu, çeviri takip sisteminden 7/24 görebilirsiniz.

  FİYAT HESAPLA

Almanca Akademik Çeviri Kalite Garantisi

 • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
 • Almanca çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
 • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

FİYAT HESAPLA

11111

Almanca Akademik Çeviri - Ortalama: 4.8 (Toplam 49 müşteri görüşü)


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu