Acentelik Sözleşmesi Çeviri Hizmeti

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Acentelik Sözleşmesi Çevirisi Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Değişen iş kolları ve konulara göre birçok çeviri türü vardır. Hepsi kendi içinde farklı özelliklere sahiptir ve hepsi de ayrı ayrı emek ister. İşte bunlardan biri de acentelik sözleşmesi çevirisidir. Öncelikle acente ne demek ve buna göre acente sözleşmesi nedir bunları açıklayalım. Kısaca belirtmek gerekirse acenteler, bir işletme ile bağlantısı olan fakat ticari çıkar gibi ortak noktası olmayan, belirli bir alan ve yerde, bir ticari kurumu ilgilendiren sözleşmelerde aracı olarak rol almayı ve bu işlemleri tacir sıfatı adı altında üstlenmeyi rol alan köprülerdir. Böylesine önemli bir görev için elbette bir sözleşme gerekecektir. Dolayısıyla, bu görevi üstlenen kişi ve kurumlarca yapılan anlaşmaya acente sözleşmesi denir.

Acentelik Sözleşmesinin Önemi

Birden fazla kurum veya kişiyi bağlayan acente sözleşmesinin önemi büyüktür. Acente sözleşmesini en önemli yapan etkenlerden biri yasal olarak etkin olmasıdır. Diğer bir deyişle, acente sözleşmesinde, yasalara ve kararlaştırılan şartlara uyulmadığı takdirde, yasaları delen tarafa bir yaptırım söz konusu olur.

Acentelik Sözleşmesi Çevirisinin Önemi

Bu denli önemli bir metin olan acente sözleşmesi çevirisinin düzgün ve doğru bir şekilde tercüme edilmesi çok önemlidir. Yasal bir sözleşme olan acente sözleşmesinde birçok terimsel kelime geçer. Bu sebeple, hukuk alanında veya acente sözleşmelerinde uzmanlaşmış ve alanında derin bir bilgi birikimine sahip olan tercümanlar özenle seçilmeli ve çeviri bu tür tercümanlara yaptırılmalıdır.

Acentelik Sözleşmesi Tercümesi Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu

Canlı Destek