24 Saat Çeviri

Online Tercüme Bürosu Çevirimvar İle Tercüme Yaptırmak Artık Çok Kolay. Anında Fiyat Teklifi Alın.

ANINDA FİYAT HESAPLA

Bizi arayın: 0850 303 4828

Anında Fiyat ve Teslimat
Saniyeler içerisinde uygun profesyonel çeviri fiyatı ve teslimat bilgisi
Profesyonel Çevirmenler
Dil hakimiyeti yüksek, profesyonel çevirmen ekibiyle çalışın
7/24 Çeviri Durum Takibi
Çeviri Takip Sistem'i ile her an çeviriniz ne durumda kontrol edin
Üye Olmadan Hizmet
Üye olmanıza gerek olmaksızın sipariş verin

Online çeviri platformu olan Çevirimvar çeviri merkezi, uzmanlık alanlarından resmi belgelerinize uzman çevirmen kadrosu ile 24 saat çeviri hizmeti vermektedir. Bu şekilde müşterilerini herhangi bir mesai saatleri içinde sınırlamayan Çevirimvar, 24 saat çeviri ile ofisinizen veya evinizden ayrılmadan çeviri siparişi verme imkanı sunmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren birçok kişi ve firmanın siparişlerini başarıyla tamamlayan Çevirimvar çeviri bürosu, ardında binlerce mutlu müşteri bırakmıştır. Siz de zaman, lokasyon ve kalite olgularını düşünmeden 24 saat çeviri ile size en iyiyi sunmaktadır.

24 Saat Çeviri Hizmeti ile Yeni Nesil Tercüme Bürosu

24 saat sürekli ve hızlı çeviri imkanı sunan Çevirimvar tercüme bürosu, hızlı olmak adına kaliteden ödün vermemektedir. Son teknoloji yöntemlerini kullanan online çeviri bürosu Çevirimvar, son okuma ve kalite kontrol yöntemleri ile sizlere hatasız çeviri hizmeti vermektedir. 24 saat çeviri hizmetini bünyesinde birçok tercüman bulundurarak sağlayan Çevirimvar, hedef dile, içeriğe ve uzunluğa göre tercüman atamaktadır. Böylece, 24 saat çeviri hizmeti ile her alana özel uzman ile çalışan Çevirimvar, her siparişe özel hizmet ile metninizin uzunluğu ve içeriği ne olursa olsun aynı önemi vermektedir.

24 Saat Çeviri Hizmeti ile Kolay Sipariş

Online çeviri merkezi olarak Çevirimvar, 24 saat çeviri ile her çeviriyi üç aşamalı kalite kontrol sürecinden geçirmektedir. Kalite kontrol aşamasında olabilecek hataları en aza indirmek amacıyla en az iki farklı dil uzmanı metni okumaktadır ve hemen ardından editör kontrolü ile terminolojik yapısı incelenmektedir. 24 saat çeviri siparişi alan Çevirimvar, tüm bunları yaparken sistematik ve müşterilere karşı şaffaf bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca, 24 saat çeviri siparişi alırken isteğiniz üzerine yeminli çeviri siparişi de alabilirsiniz. Tüm bu özellikleriyle profesyonel çeviri hizmeti alanının en güvenilir adresi olan Çevirimvar, günen güne müşteri portföyünü genişletmektedir.

24 Saat Çeviri Kalite Garantisi

  • Noter Onaylı Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti
  • Profesyonel Çevirmenler (Zorlu test sürecini tamamlamış, mesleği çevirmenlik olan ve en az 2 yıl tecrübeye sahip profesyonel çevirmenler)
  • Çeviriniz kalite kontrol aşamasından geçmeden teslim edilmez.
  • Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz revize hizmeti.
  • Sorun çözümü ve destekte en geç 1 saat prensibi.

Sorunuz mu var? Canlı destek üzerinden bize şimdi yazın!

ANINDA FİYAT HESAPLA


Google Play Çevirimvar Android Uygulaması App Store Çevirimvar IOS Uygulaması

Türkiye'nin İlk ve Tek ISO Sertifikalı Online Tercüme Bürosu